امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106873
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 91
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین امیرعبداالهیان معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه روز چهارشنبه با حضور در بعثه حجاج ایرانی در مکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین امیرعبداالهیان معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه روز چهارشنبه با حضور در بعثه حجاج ایرانی در مکه مکرمه با رضایی نماینده اعزامی سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی دیدار و در جریان اخرین اقدامات و هماهنگی های به عمل آمده قرار گرفت.

امیرعبداللهیان در مکه مکرمه تاکید کرد: حسب مذاکرات مهم و سازنده بعمل آمده با امیر سعود الفیصل و دستورات ایشان اطمینان داریم امسال حجی با شکوه و در شان جهان اسلام را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: با ارشادات و توصیه های آقای قاضی عسکر نماینده مقام معظم رهبری در امور حج و تلاش هایآقای اوحدی رییس سازمان حج و زیارت ترتیبات لازم برای برگزاری حج تمتع بخوبی فراهم امده است.

وی ضمن تشکر از اقدامات سفارت عربستان سعودی در تهران و سرکنسولگری این کشور در مشهد مقدس در راستای تسهیل صدور روادید زوار ایرانی اضافه کرد: مقامات عربستان سعودی تدابیر ویژه ای را برای جلوگیری از انتقال ویروس ایبولا در ایام حج اندیشیده اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها