امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106893
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار رسانه فارس به نقل از روابط عمومی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی سید محمد حسینی، وزیر سابق ارشاد اسلامی، با حضور در ...

به گزارش خبرنگار رسانه فارس به نقل از روابط عمومی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی سید محمد حسینی، وزیر سابق ارشاد اسلامی، با حضور در دومین دوره از نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از محصولات و خدمات فرهنگی ارائه شده بازدید کرد.
وی گفت: نمایشگاه رشد و توسعه بسیار بالایی نسبت به دوره گذشته داشته است.

وزیر سابق ارشاد و فرهنگ اسلامی، در حاشیه بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، ضمن گفتگوی زنده با شبکه اول سیما، به بازدید از دستاورد های فرهنگی جوانان ارزشی و انقلابی، در بخش انیمیشن پرداخت.

سید محمد حسینی با اشاره به پیشرفت های نمایشگاه در هر سال، گفت: نمایشگاه با سطح کیفی بالایی برگزار می شود. با توجه به این که بنده در اولین دوره نمایشگاه هم حضور داشتم، نمایشگاه رشد و توسعه بسیار بالایی نسبت به دوره گذشته داشته است.
وی با تجلیل از حضور نیروهای انقلابی در این نمایشگاه، تصریح کرد: حضور فعالان فرهنگی مومن را در این نمایشگاه شاهد هستیم و این یکی از نقاط قوت این نمایشگاه است. نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، الگوی خوبی است تا ما در نمایشگاه های دیگر نیز از آن استفاده کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها