امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106895
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 111
به گزارش گروه دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ اسماعیلی در جمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش بسیجیان کوی های سازمانی قرارگاه پدافند ...

به گزارش گروه دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرتیپ اسماعیلی در جمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش بسیجیان کوی های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی همچنین از رونمایی سامانه موشکی تلاش 3 در 31 شهریور ماه سال جاری خبر داد و گفت: سامانه موشکی تلاش 3 با برد بیش از 200 کیلومتر با موفقیت مورد آزمایش قرارگرفت است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خطاب به بسیجیان حاضر در رزمایش اظهار داشت: شما بسیجیان که بنا به فرمایش مقام معظم کل قوا (مدظله العالی) مظلوم اما مقتدر هستید با سرنگون کردن پهباد در رزمایش امروز برای پدافند افتخار آفریدید.

فرمانده قرارگاه در مورد پهباد مورد استفاده در رزمایش توضیح داد: پهباد پری پلن (بدون نیاز به کنترل از راه دور ) برای اولین بار در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت که با عملیات تاکتیکی موفق توسط بسیجیان شرکت کننده در رزمایش مورد اصابت قرارگرفته و منهدم شد.

یادآور می شود رزمایش یک روزه بسیجیان کوی های سازمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) امروز در سواحل دریای خزر و با هدف مردمی کردن دفاع برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها