امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۲۱:۱۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1069
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 271
سید جلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در فوتبال ایران به هیچ عنوان ارزش‌ها رعایت نشده و شخصیت بازیکنان خرد می‌شود. وی ...

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در فوتبال ایران به هیچ عنوان ارزش‌ها رعایت نشده و شخصیت بازیکنان خرد می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدوارم از ابتدای فصل که تیم‌ها بسته می‌شوند برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که با جدایی یک بازیکن و رفتنش به تیمی دیگر حرمت بازیکنان در آن تیم حفظ شود و بی‌احترامی‌ را نسبت به بازیکنان شاهد نباشیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: نمی‌دانم چه کسانی مسئول برنامه‌ریزی برای این موضوع هستند اما بالا بردن فرهنگ فوتبال کشور کار بسیار سختی است و یک کاری دسته جمعی را می‌طلبد چرا که این کار از عهده یک نفر خارج است و همه باید با یکدیگر هماهنگ عمل کنند.

وی در ادامه به بازی تیمش برابر ذوب‌آهن اشاره کرد و افزود: بازی بسیار سنگینی بود چرا که این دیدار برای ذوب‌آهن بسیار حساس بود.

حسینی با بیان اینکه می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم، گفت: اما به دلیل جایگاهی که ذوب‌آهن در جدول رده‌بندی داشت و انگیزه بسیاری که برای فرار از خطر سقوط داشتند برای کسب پیروزی به میدان آمده بودند که با تساوی این بازی به پایان رسید.
انتهای پیام/63020/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها