امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10691
تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۱
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی، اداره کل دبیرخانه شورای عالی قشر بسیج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی، اداره کل دبیرخانه شورای عالی قشر بسیج کارگری با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی منش، عضو شورای عالی قشر بسیج کارگری کشور، طالبی، مسئول سازمان بسیج کارگری، میرآبی، فرمانده مرکز بسیج مقاومت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شریفی، جانشین حوزه مقاومت صندوق بازنشستگی کشوری و عضو شورا و جمعی از فرماندهان افتتاح شد.

 ایراندخت عطاریان، رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی(ع) و تقارن آن با سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: حضرت علی(ع) برای بسیجیان و عاشقان ولایت، الگوی کاملی از ایمان، تقوی، مردانگی، پاکی و مهربانی و اسوه عدالت است و ما وظیفه داریم به منظور بصیرت افزایی مردم سیره، منش و شخصیت این بزرگوار را با استفاده از بهترین روش‌ها و ابزارها اطلاع رسانی به پیروان و عاشقان آن حضرت معرفی کنیم.

عطاریان در ادامه با اشاره به افتتاح دبیرخانه و پورتال اطلاع رسانی شورای عالی قشر سیج کارگری افزود: سهم و حضور پر افتخار کارگران بسیجی در هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و انتقال دستاوردهای ارزشمند این قشر زحمتکش در جنگ باید به طور کامل و جامع برای نسل امروز کشور بیش از پیش معرفی شود.

عطاریان یکی از روش‌ها و شیوه‌های موثر در معرفی افتخارات هشت سال دفاع مقدس را بهره‌گیری از ابزارها و فناوری‌ها نوین اطلاعاتی و ارتباطی دانست و گفت: شورای عالی قشر بسیج کارگری علاوه بر تبیین راهبردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کلان این حوزه باید با برنامه ریزی برای تمام طیف‌ها و قشرهای بسیج کارگری زمینه حضور این قشر زحمتکش و وفادار به انقلاب را در تمامی عرصه‌ها به ویژه در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را فراهم کند.

عطاریان اظهار داشت: با افتتاح دبیرخانه شورا، از این پس تمام امور دفتری و گردش مکاتبات و نظارت بر ثبت و ارسال تمام امور اداری بر عهده دبیرخانه شورای عالی قشر بسیج کارگری خواهد بود تا از این طریق ارتباط دو سویه بین برادران وخواهران در استانها و دیگر نقاط کشور برقرار شود.

در پایان رئیس شورای عالی قشر بسج کارگری با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بیان داشت: کارگران بسیجی به ویژه نخبگان و فعالان این حوزه می‌بایست با تمام توان در تحقق بخشیدن منویات مقام معظم عظمای ولایت در ایجاد حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نقش آفرینی کنند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها