امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106932
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، محمد دامادی چهارشنبه شب در مراسم روز پزشک در دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تبریک روز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، محمد دامادی چهارشنبه شب در مراسم روز پزشک در دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تبریک روز پزشک اظهار داشت: مردم قداست خاصی برای پزشکان قائل هستند و پزشک را حکیم می‌دانند و قداست شغل پزشکی قابل ارزش است.

وی با اشاره به اینکه پزشکان مسئولیت بسیار سختی دارند و شغل پزشکی زمان و مکان نمی‌شناسد، افزود: تعرفه‌های پزشکی به اندازه زحمات پزشکان نیست.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هویت پزشکی به دلیل سیاست‌گذاری‌ها نامناسب کم‌رنگ شده و برخی مواقع پزشکان را زیر سئوال می‌برد، تصریح کرد: برخی از پزشکان مشکلاتی در حوزه معیشت دارند همچنین در حوزه بیمه‌ای نیز مشکلاتی برای پزشکان وجود دارد و برخی از پزشکان با 20 سال سابقه کار 10 سال سابقه بیمه‌ای ندارند.

دامادی به مشکلاتی که در زمینه بورسیه تحصیلی در کشور به وجود آمد اشاره کرد و گفت: با پدیده مدرک‌گرایی و ارائه بورسیه غیرمنصفانه برخورد می‌شود.

این مسئول در ادامه اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور را امری پسندیده در حوزه درمان کشور عنوان کرد و افزود: با توجه به مزیت این طرح برای بیماران میزان مراجعات به مراکز درمانی دولتی افزایش پیدا کرد و همین امر برای پرسنل بیمارستانی مشکلاتی ایجاد کرد که نیاز است دغدغه در این بخش برطرف شود.

انتهای پیام/86004/ی20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها