امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106940
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در شورای اداری استان کرمان با تبریک میلاد با سعادت حضرت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در شورای اداری استان کرمان با تبریک میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و هفته دولت اظهار داشت: امیدواریم دولت بتواند وظایف خود را در برابر خواست مردم انجام دهد.

وی بیان داشت: فرودگاه جیرفت هر چند دیر اما روز گذشته راه‌اندازی مجدد شد و امیدواریم برکات آن زیاد باشد و به‌ سرعت بخش‌های تکمیلی آن شامل انبار، سیستم بسته‌بندی و سردخانه با مشارکت بخش خصوصی ایجاد شود.

وزیر کشور افزود: ما آنچه داریم بعد از لطف خداوند، از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبر و مردم است و ما افتخار می‌کنیم دولتی برخاسته از متن مردم و تجلی اراده مردم هستیم.

رحمانی‌فضلی ادامه داد: اعمال و رفتار ما در نظام اسلامی و با اعتقاد دینی شکل می‌گیرد و برای همه اقدامات خود در قیامت باید پاسخگو باشیم، زیرا ما را رها نمی‌کنند.

وی عنوان کرد: نباید فکر کنیم کارهایی که صورت گرفته است، متعلق به زمان ما یا پنج سال 10 سال قبل از ماست.

وزیر کشور بیان داشت: یک سال از عمر دولت یازدهم گذشت و شهادت می‌دهم روحانی به عنوان رئیس دولت همواره مخلصانه و صادقانه در تبعیت از مقام معظم رهبری با شعار اعتدال تلاش می‌کند.

رحمانی‌فضلی عنوان کرد: تاکید رئیس جمهور بر همکاری قوا است و نمی‌توانیم بدون هماهنگی کار کنیم، در حال حاضر انزوای سابق وجود ندارد و ارتباط و تعامل بیشتر شده و امنیت خوبی در کشور برقرار است.

وی تکیه بر منابع و ظرفیت‌های استانی را امری مهم و ضروری خواند و گفت: توانمندی داخلی استان‌ها محور اصلی است و نقشه راه مبتکرانه با نوآوری و خلاقیت برای فعال کردن ظرفیت‌ها باید مدنظر باشد.

وزیر کشور عنوان کرد: نمی‌توان به توسعه دست یافت، مگر اینکه به مردم وصل شوید و ایده‌ها را از علما، دانشگاهیان و... بگیرید.

رحمانی‌فضلی خطاب به مدیران بیان داشت: تکریم ارباب‌ رجوع در صدر کارهایتان باشد و به مردم احترام بگذارید و با استفاده از سیستم الکترونیکی به ملت خدمت‌رسانی کنید.

وی تصریح کرد: بخل نورزید، سعه‌صدر و اندیشه داشته باشید و اگر کشور ثروتمند باشد، همه بهره می‌برند، باید هرچه می‌توانیم در تکریم ارباب‌رجوع کوشا باشیم.

وزیر کشور اضافه کرد: در سیستم دولتی ضعف‌هایی داریم که باید پیگیری شود، سیستم نظارت قوی باشد و دولت در زمینه مبارزه با فساد خیلی توجه دارد و مدیران نباید اجازه دهند در زیرمجموعه‌ها فساد رشد کند، زیرا فساد آفت است.

رحمانی‌فضلی به مدیران  گفت: اشد برخورد را با فساد کنید و به مفسدان رحم نکنید، اگر رحم کنید، سیستم را از بین می‌برند و در این زمینه چشم‌پوشی و کوتاهی نکنید.

وی یادآور شد: رعایت اعتدال مدنظر همه مدیران باشد و شرایط به گونه‌ای نیست که به حاشیه‌ها بپردازیم، مطالبه مردم زیاد است و باید جواب دهیم.

وزیر کشور از مدیران استان کرمان خواست به حاشیه‌ها گوش نکنند و اظهار داشت: تاکید مقام معظم رهبری هم این است که وارد حاشیه نشوید، لازم نیست به هر چیزی پاسخ دهید، مردم می‌فهمند چه کسی چه کار می‌کند.

رحمانی‌فضلی با اشاره به اینکه بعضی‌ها در سیاست و یا بخش‌های دیگر افراطی هستند، ادامه داد: خودمان را باید با خدا و قانون تنظیم کنیم.

انتهای پیام/80019/ب30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها