امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106943
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
عبدالرضا رحمانی‌فضلی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زمینه مشکلات حضور افاغنه در استان کرمان اظهار داشت: صبح امروز در شورای تامین استان ...

عبدالرضا رحمانی‌فضلی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زمینه مشکلات حضور افاغنه در استان کرمان اظهار داشت: صبح امروز در شورای تامین استان کرمان در مورد مسائل افاغنه صحبت و مقرر شد تا کرمان طرحی را آماده کند و به شورای امنیت کشور بفرستد و بعد از بررسی‌های لازم متناسب با تصمیمات شورا اقدامات صورت گیرد.

وزیر کشور با ابراز رضایت از عملکرد استانداران دولت یازدهم، عملکرد استاندار کرمان را بسیار خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: کمترین نارضایتی در انتخاب مدیران استانی را در کرمان داشتیم.

رحمانی‌فضلی در مورد سفر به استان کرمان عنوان کرد: این سفر به مناسبت هفته دولت انجام شد، اما ارادتمند ملت هستیم و برای باخبر شدن از احوال مردم، بازدید از اقدامات انجام شده در کرمان و رفع مشکلات به کرمان سفر کردیم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در مورد حرف‌هایی مبنی بر حضور وی در راس سازمان صدا و سیما بیان داشت: قرار نبود به صدا و سیما بروم و کسی هم در این باره با من صحبت نکرد.

انتهای پیام/80019/غ40/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها