امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106949
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سردار علی فدوی ظهر امروز در حاشیه همایش دانشجویان دوره طرح ولایت کشوری در دانشگاه فردوسی مشهد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، سردار علی فدوی ظهر امروز در حاشیه همایش دانشجویان دوره طرح ولایت کشوری در دانشگاه فردوسی مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چرخه ساخت شناور تقریبا به صورت کامل در کشور انجام می‌شود.

وی افزود: در این ارتباط وزارت دفاع و بخش خصوصی درگیر هستند و بخش خصوصی نیز فعالیت‌های خوبی دارد، اما متاسفانه در بخش تجاری وضعیت ما خوب نیست.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: علت هم این است که ما پای این کار نرفته‌ایم؛ ما در انقلاب هر موضوعی را پیگیری کردیم به نتیجه رسیدیم و متاسفانه با وجود اینکه بخش‌های کشتی‌سازی هیوندا و خلیج فارس با هم در سال 1354 کار خود را آغاز کردند، اما به دلیل نبود سیاست‌های دقیق هنوز کشتی‌ها را از خارج وارد می‌کنیم و اما کشتی‌سازی هیوندا تاکنون هزاران کشتی ساخته است.

فدوی عنوان کرد: یکی از علت‌های اینکه کشتی‌ها را بیشتر وارد می‌کنیم این بوده که کشور همیشه از لحاظ زمین تهدید شده و برای نخستین‌بار از آمریکا جنگ حوزه دریایی به ما تحمیل شد که با این توجه به نظر من در این زمینه نیز طی سال‌های آینده پیشرفت‌های خوبی خواهیم کرد.

انتهای پیام/70005/غ10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها