امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106951
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محمدباقر نوبخت بعد از ظهر امروز در سفر یک روزه خود به تبریز در نشستی با مسئولان استانی اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، محمدباقر نوبخت بعد از ظهر امروز در سفر یک روزه خود به تبریز در نشستی با مسئولان استانی اظهار کرد: همزمانی نشست شورای راهبردی گردشگری سلامت با برنامه ششم امری بسیار مبارک است.

وی افزود: هم‌اکنون ما نیمی از زمان آغاز طرح را سپری کرده‌ایم و باید توجه داشته باشیم که با عنایت به اهداف سند چشم‌انداز در افق 1404 این برنامه توسعه یافته‌تر از پیش انجام شود.

نوبخت تاکید کرد: نیازمندیم از تمام سازوکارهای موجود که در اختیار کشور است برای تحقق برنامه ششم استفاده کنیم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه برای تحقق اهداف این سند چشم‌انداز توجه به بحث گردشگری ضرورت فراوانی دارد، گفت: در کنار نشان دادن جاذبه‌های دیدنی و تاریخ گذشتگان باید شرایطی را نیز برای ورود گردشگر از کشورهای دیگر فراهم کنیم که گاهی این جاذبه‌ها غیر از توزیع خدمات فرهنگی، یک نیاز جانبی مثل پیگیری سلامت فرد خواهد بود.

وی افزود: در این بحث کشور ما طی دهه‌های گذشته در بحث درمان توانسته صاحب اثر و نام باشد و باید درصدد باشیم از همین طریق اعتماد بیشتری بیافرینیم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه در این برنامه جدید در مورد گردشگری سلامت باید بتوانیم از ظرفیت‌های جدید در این بخش برخوردار شویم، تصریح کرد:  طی این نشست که با حضور چهار استان در تبریز تشکیل شده قصد داریم از شما برنامه‌ای مدون بگیریم تا این مسیر جدید ترسیم شده و با برخورداری از ظرفیت‌های جدید به هدف برسیم.

انتهای پیام/60001/غ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها