امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106958
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
رضا ایزدی‌پور، کارشناس مسئول شوراهای آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

رضا ایزدی‌پور، کارشناس مسئول شوراهای آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: همه امور مربوط به شورای آموزش و پرورش استان را با تشکیل جلسات شورای آموزش و پرورش پیگیری می‌کنیم و هر ساله بیش از 1000 مصوبه پیگیری می‌شود.

ایزدی‌‌پور افزود: شورای آموزش و پرورش حکم مجلس شورای اسلامی را داشته و مصوبات آن قابل اجراست و خیلی از مشکلات در این شورا پیگیری می‌شود و از ظرفیت سایر دستگاه‌ها مانند فرمانداری و بخشداری‌ها نیز برای بهبود و کیفیت آموزش استفاده می‌شود.

این کارشناس مسئول شوراهای آموزش و پرورش با اشاره به نقص‌های شوراهای آموزش و پرورش افزود: در استان سیستان و بلوچستان با توجه به وسعت زیادی که دارد و به اندازه 11 استان غربی وسعت داریم، می‌طلبد کمک‌های بیشتری در بهبود کیفیت آموزش صورت گیرد.

وی اضافه کرد: در این استان بیش از 700 مدرسه غیر دولتی در مقاطع مختلف فعالیت می‌کند و 51 مدرسه هیأت امنایی نیز فعال است که بیش از 4 هزار دانش‌آموز در آن تحصیل می‌کنند و در کنار آن 61 مدرسه وابسته و بیش از 200 واحد آموزش از راه دور نیز فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها