امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106968
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
اصغر جهنگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تعلیمی و تربیتی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عملکرد دستگاه

اصغر جهنگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تعلیمی و تربیتی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عملکرد دستگاه قضایی طی 5 سال گذشته و انتصاب مجدد آیت‌الله آملی لاریجانی به ریاست دستگاه قضا اظهار داشت: حکم انتصاب رئیس قوه قضائیه نشان دهنده اعتماد رهبری به آیت‌الله آملی لاریجانی و رضایت ایشان از عملکرد قوه قضائیه بوده است.

وی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی ضامن اجرای عدالت در جامعه است گفت: عملکرد رئیس قوه قضائیه عملکردی مثبت و توام با موفقیت بوده و همه صاحبنظران قضایی بر این موضوع تاکید دارند.

جهانگیر با تاکید بر اینکه هنوز تا رسیدن به حد مطلوب فاصله داریم گفت: ما باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در دستگاه قضایی استفاده کنیم تا شاهد موفقیت بیشتر این قوه باشیم.

رئیس سازمان زندان‌ها خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضائیه در جلسه تودیع و معارفه داستان کل کشور 6 بند از ابلاغ مجدد حکم خود از سوی رهبری را به عنوان محورهای اساسی کار خود در دور بعد معرفی کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان زندان‌ها مشکلات زیادی دارد که ما در حال جمع‌بندی این مشکلات و ارائه آن به رئیس قوه قضائیه هستیم و امیدواریم با حمایت ایشان در دور جدید بخشی از مشکلات ما نیز مرتفع شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها