امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۲۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106970
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
مهدی واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه رسانه‌ای دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با انتقاد از اینکه عمده کارتون‌ها و ...

مهدی واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه رسانه‌ای دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با انتقاد از اینکه عمده کارتون‌ها و انیمیشن‌های مربوط به کودک توسط کشورهای اروپایی تولید می‌شود و در شبکه‌های ماهواره‌ای عرضه می‌شود، اظهار داشت: لازم است که سبک زندگی ائمه معصومین در قالب داستان‌های زندگی آنها، حکایات و متون تاریخی برای کودکان جلوه داده شود.

مسئول غرفه نشر الکترونیک ریحان با اعلام اینکه این مؤسسه فعالیت خود را از سال 64 آغاز کرده است، گفت: مجموعه‌های این موسسه در 64 عنوان برای کودکان تولید شده است.

وی از عرضه چهار محصول جدید با عنوان‌های انفاق و زکات، زندگی شهرنشینی، وقف و امر به معروف و نهی از منکر در دومین نمایشگاه رسانه‌‌های دیجیتال انقلاب اسلامی خبر داد.

مسئول غرفه نشر الکترونیک ریحان با اشاره به درنظر گرفتن تخفیف 50درصدی برای محصولات این مؤسسه در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ریحان به عنوان بزرگترین تولید کننده نرم‌افزارهای مذهبی کودک و خانواده برگزیده ممتاز بسیاری از جشنواره‌های بین‌‌المللی و قرآنی در جهت ترویج فرهنگ و تربیت دینی در میان خانواده به خصوص کودکان اقدام به تولید محصولات متنوع و هدفدار چند رسانه‌ای کرده است.

واعظی گفت: این مؤسسه محصولات خود را در مجموعه‌های گلستان، انوار، گلستان نور، به سوی نور، عترت، مجموعه آموزشی مذهبی کودک و مجموعه کمک آموزشی مذهبی شاپرک تولید می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار