امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106971
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 85
فهیمه فرهمندپور صبح امروز در حاشیه دیدار با مسئولان شهرستان دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت: به خاطر اتفاق خیری که در خورموج ...

فهیمه فرهمندپور صبح امروز در حاشیه دیدار با مسئولان شهرستان دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت: به خاطر اتفاق خیری که در خورموج افتاده از مدیران شهرستان قدردانی می‌کنم و امیدوارم منشاء خیر و برکت و لذت برای بانوان شهرستان دشتی باشد.

مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت کشور افزود: امیدوارم به این فضای تفریحی برای بانوان بسنده نکرده و با برگزاری کلاس‌های آموزشی به افزایش دانش اجتماعی بانوان کمک شود.

فرهمندپور با ارزیابی سفرش به استان بوشهر تصریح کرد: با سفری که به بوشهر داشتم اطلاعات وسیع‌تر و اطمینان بیشتری نسبت به توانمندی‌های بانوان بوشهر پیدا کردم و با همراهی بدنه اداری و مدیریت خوب استاندار به زودی شاهد شکوفایی بیشتر ظرفیت‌های بانوان خواهیم بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اشتغالزایی بانوان گفت: در نمایشگاهی که نشان دهنده توانایی بانوان بود حضور یافتم و شاهد تولید انواع کالاها بودم و یکی از برنامه‌های دولت حمایت از فعالیت‌های مکمل و توسعه شبکه‌های تولیدی برای بانوان است و امیدوارم با مشارکت همه دستگا‌ه‌ها و حمایت استاندار شاهد روند رو به رشدی باشیم.

فرهمندپور در ارتباط با حمایت از زنان خانه‌دار نیز یادآور شد: در قانون 227 پنجم توسعه برای حمایت از زنان خانه‌دار و بیمه آنها و حمایت از کودکان تلاش‌هایی شده و ما را به آینده امیدوار می‌کند و در این ارتباط اقشار ضعیف در اولویت هستند.

وی به مسئله فضاهای ورزشی بانوان اشاره کرد و افزود: باید اذعان کنم برای افزایش فضاهای ورزشی بانوان با محدودیت منابع مواجه هستیم و در این بخش کمبود اعتبار داریم، ولی اگر همکاری بین دستگاهی باشد، اتفاقات خوبی می‌تواند بیفتد.

انتهای پیام/66001/غ30/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها