امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106975
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
عزت‌الله خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حفاظت و حراست از مراکز و موزه‌های فرهنگی در شهرستان شمیرانات اظهار داشت: کاخ‌ موزه‌ها و ...

عزت‌الله خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حفاظت و حراست از مراکز و موزه‌های فرهنگی در شهرستان شمیرانات اظهار داشت: کاخ‌ موزه‌ها و مکان‌های تاریخی در شهرستان شمیرانات سند زنده قدمت این منطقه در تاریخ، فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کاخ موزه‌‌ای شمیرانات زبان ناطق نقش این منطقه و جایگاه آن در فرهنگ و هنر کشور گفت: میراث فرهنگی نماد معرفی کشورهای متمدن جهان است و ایران اسلامی با برخورداری از فرهنگ تاریخی چند هزار ساله در این مورد در دنیا قطب مهمی محسوب می‌شود.

فرماندار شمیرانات با تأکید براینکه این منطقه قدمت تاریخی دارد، بیان داشت: موزه‌ها و مکان‌های تاریخی در شهرستان شمیرانات به خوبی صفحات تاریخی ایران‌زمین را روایت می‌کنند و سندی ماندگار برای اثبات تمدن غنی کشورمان محسوب می‌شود.

خان‌محمدی خاطرنشان کرد: طرح جامع گردشگری نیز یکی از شاخه‌های سیاست‌های کلان دولت تدبیر و امید است که توسط مدیریت استان‌ها برای تبدیل یک مقوله به یک منبع درآمدزا اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها