امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106978
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، میزان پس‌لرزه‌های مورموری تا امروز از مرز 700 بار گذشته و استمرار این روند مردم را بیشتر نگران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، میزان پس‌لرزه‌های مورموری تا امروز از مرز 700 بار گذشته و استمرار این روند مردم را بیشتر نگران کرده است.

خسارت‌های مالی و مصدوم شدن مردمان ساکن در این مناطق مردم را از کار و زندگی جدا کرده و همه در انتظار وقوع حادثه مرگ‌باری هستند.

کانون این زلزله‌ها و پس‌‌لرزه‌های آن مورموری در شهرستان آبدانان گزارش می‌شود، اما در شهرهای مجاور و حتی مرکز استان نیز این لرزش‌ها احساس می‌شود.

یکی از شهروندان ایلامی در این باره گفت: هر لحظه منتظر وقوع حادثه دردناکی هستم و زندگی بسیار سخت و طاقت‌فرسا شده است.

علی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: زمانی که بیرون از منزل بوده و دور از فرزندان و خانواده‌‌ام هستم، بیشتر از مواقع دیگر نگران هستم.

وی ادامه داد: همیشه در ذهنم این موضوع را متصور می‌شوم که اگر زلزله بیاید و من جان سالم به در ببرم در این شرایط بر سر دو راهی بزرگی قرار خواهم گرفت که ابتدا برای نجات پدر و مادرم بشتابم که در خیابانی دورتر از منزلم ساکن هستند و یا اینکه مسیر خانه خود و کمک به فرزندان و همسرم را در پیش بگیرم.

یکی از شهروندان مورموری نیز در این رابطه گفت: طی هفته گذشته تاکنون بیرون از منزل بوده و شب و روز را بیرون از خانه سپری می‌کنیم.

علی اقدسی به خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: نیاز به آب و یخ از عمده نیازهایی است که باید مسئولان به آن توجه داشته و در کنار بازسازی منطقه به صورت اولویت نخست در دستور کار قرار دهند.

وی ادامه داد: امیدوارم مسئولان امر در استان ایلام به این موضوع یعنی کمک به زلزله‌زدگان توجه و عنایت ویژه‌ای داشته باشند.

محمد سلیمانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: زلزله‌های امروز مورموری بین 3 و 4 ریشتر بوده و خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشته است.

وی ادامه داد: این جمعیت در هر حال حاضر آماده ارائه خدمات به زلزله‌زدگان بوده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.
انتهای پیام/2246/ب30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها