امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106985
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور محمدباقر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت برگزار شد، اظهار کرد: می‌دانیم احیای دریاچه بسیار پرهزینه است، اما از طرف دیگر از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است که زندگی و حیات انسان‌ها بر اثر موقعیت خاص آن به خطر افتاده است.

وی افزود: احیای دریاچه ارومیه مسئله‌ای نیست که بخواهیم در مورد آن درنگ کنیم و لازم است متولیان امر کارها را با سرعت بیشتری پیش برند و این مسئله مهم را به سرانجام برسانند.

شبستری در ادامه گزینش افراد صادق، متعهد و باکفایت، نظارت و کنترل عملکرد کارگزاران و برنامه‌ریزی موثر را از ویژگی‌های دولت اسلامی خواند و گفت: در هر دوره‌ای برای دولت مشکلات و موانعی موجود خواهد بود و بر این اساس باید پروژه‌های موجود در کشور اولویت‌بندی شوند، چراکه در زمان کوتاهی امکان تکمیل تمام پروژه‌ها وجود ندارد.

امام جمعه تبریز سازمان‌یافتگی را از ارکان مدیریت عنوان کرد و یادآور شد: حکومت و دولت سازمان بزرگی است که باید از هر جهت منسجم باشد و تمام کارگزاران به وظایف خود آگاه باشند تا تداخل و دوصدایی ایجاد نشود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود وضعیت فرهنگی جامعه به ویژه در دانشگاه‌ها را بسیار نگران‌کننده توصیف و تصریح کرد: تربیت روحی افراد خیلی مهم است و جا دارد حداقل به اندازه ورزش به مقوله فرهنگ هم توجه شود، چراکه اگر استقلال فرهنگی نداشته باشیم تضمینی برای استقلال اقتصادی و سیاسی هم نخواهد بود.

انتهای پیام/60001/غ30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها