امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106995
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «الاخبار»، دولت‌های ترکیه و قطر با نیروهای داعش (دولت اسلامی عراق و شام) وارد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «الاخبار»، دولت‌های ترکیه و قطر با نیروهای داعش (دولت اسلامی عراق و شام) وارد مذاکره شده اند تا بلکه بتوانند نیروهای امنیتی لبنانی گروگان گرفته شده توسط این گروه تکفیری را آزاد کنند.

بنا بر این گزارش، «شیخ سالم رفیعی» رئیس سابق کمیته اندیشمندان مسلمان و از روحانیان سرشناس اهل سنت لبنان از «ابو طلال الحمد» فرمانده نیروهای داعش در منطقه «القلمون» لبنان خواست تا مهلت سه روزه تعیین شده را تمدید کنند و به این ترتیب فرصتی ایجاد شود تا مذاکرات قطر و ترکیه نتیجه مطلوب را بدست آورد.

روزنامه الاخبار به نقل از منابع خود در کمیته مذکور نوشت که دولت لبنان اطمینان دارد که نیروهای داعش هیچ یک از نیروهای امنیتی لبنانی گروگان گرفته شده را نخواهد کشت.

روزنامه السفیر لبنان 5 روز پیش در تاریخ 23 آگوست (اول شهریورماه) گزارش کرد که نیروهای امنیتی لبنان توسط جبهه النصره گروگان گرفته شده اند.

در حال حاضر 9 مرد که به نظر می رسد 8 نفر آنها پلیس بوده و یک نفر دیگر نیز سرباز باشد، در میان 24 نیروی امنیتی گروگان گرفته شده در نزدیکی مرز سوریه هستند.

هنوز تعداد دقیق شهروندان لبنانی که توسط نیروهای داعش گروگان گرفته شده اند، تأیید نشده است.
انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها