امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 106998
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، در بحبوحه افزایش قدرت تروریست‌های تکفیری دولت اسلامی عراق و شام (داعش)

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی فیگارو، در بحبوحه افزایش قدرت تروریست‌های تکفیری دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در عراق و سوریه، «فرانسوآ اولاند» رئیس‌جمهور فرانسه امروز پنجشنبه خط‌مشی و چارچوب اصلی دیپلماسی فرانسه را تعیین می‌کند.

بر اساس این گزارش، رئیس‌جمهور فرانسه طبق سنت هر ساله امروز در جلسه‌ای با حضور سفرای فرانسه در کاخ الیزه، نقشه راه آینده دولت فرانسه را تعیین و ارائه خواهد کرد و به طور ویژه درباره کنفرانس بین‌المللی عراق و مبارزه با دولت اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

بنابر اعلام منابع نزدیک به ریاست جمهوی، هدف فرانسه برگزاری هرچه سریعتر این کنفرانس بین‌المللی طی هفته‌های آینده بمنظور بررسی تمامی ابعاد مرتبط با تهدید‌ دولت اسلامی (داعش) است اما پیش‌شرط آن تشکیل دولت عراق است.

این در حالیست که «لوران فابیوس» وزیر امور خارجه فرانسه نیز پیشتر اعلام کرده که فرانسه به عنوان عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل مایل به حضور در تمامی کشورهای منطقه از جمله ایران است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها