امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۰:۲۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1070
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۸
تعداد بازدید: 263
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس فردا سه‌شنبه سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به تعداد یک میلیارد و 239 میلیون و 430 هزار و 697 سهم و ارزش ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس فردا سه‌شنبه سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به تعداد یک میلیارد و 239 میلیون و 430 هزار و 697 سهم و ارزش بیش از هزار میلیارد تومان عرضه می‌شود.

این تعداد از سهام متعلق به هلدینگ خلیج فارس در 28 اسفند سال 91 در بورس عرضه شد که به دلیل فاصله قیمت پیشنهادی عرضه کننده و متقاضیان، این معامله به نتیجه نرسید که برای دومین بار، در فهرست نرخ های بازار دوم عرضه خواهد شد.

در صورت نهایی شدن این معامله، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان چهارصد و هفتاد و چهارمین شرکت پذیرفته شده در بورس در بخش ساخت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی، گروه ساخت مواد شیمیایی اساسی، طبقه ساخت مواد شیمیایی اساسی به جز انواع کود و ترکیبات ازت، در نماد «فارس» عرضه می‌شود.

حسن محمدتبار در همین باره به فارس گفته بود: در این مدت بازار هم فرصت کافی داشته تا نهادهای زیر مجموعه این هلدینگ را بررسی و ارزیابی مجددی انجام دهد و سازمان خصوصی‌سازی هم با توجه به اینکه تقاضای قیمتی سال گذشته را تجربه کرده، این بار هم ارزیابی جدیدی انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه در روز سه شنبه تقاضای سامانه و شرایط بازار مد نظر قرار می‌گیرد، تاکید کرد: هدف ما این است که گرانفروشی یا ارزان‌فروشی در عرضه‌ها به وجود نیاید؛ این سهام متعلق به دولت و در واقع برای مردم است و بنابراین سازمان نمی‌تواند پایین‌تر از قیمت واقعی آن عرضه شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها