امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107002
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی لوموند، سریال تکراری اعتصاب‌ها در فرانسه به زودی طی روزهای آینده مجددا کلید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه فرانسوی لوموند، سریال تکراری اعتصاب‌ها در فرانسه به زودی طی روزهای آینده مجددا کلید می‌خورد و این بار خلبان شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» فرانسه هستند که بنا به فراخوان اتحادیه اصلی خلبانان این شرکت (SNPL)، قرار است از 15 تا 22 سپتامبر (24 تا 31 شهریور) اعتصاب دست به اعتصاب بزنند.

اتحادیه SNPL امروز پنجشنبه در فراخوانی از خلبانان ایرفرانس خواست طی روزهای 15 تا 22 سپتامبر آینده اعتصاب کنند تا صدای اعتراضشان نسبت به تغییراتی که قرار است در این شرکت هواپیمایی صورت گیرد، به گوش مسئولان برسد.

خلبانان ایرفرانس معتقدند که این تغییرات شرایط شغلی آنها را در معرض تهدید قرار خواهد داد. 

اتحادیه خلبانان ایرفرانس از یک ماه پیش نسبت به برگزاری اعتصاب هشدار داده بود.

بنابر اعلام رئیس این اتحادیه، در جریان این اعتصاب یک هفته‌ای، خلبانان ایرفرانس از ساعت 5 صبح تا ساعت 11 شب دست از کار خواهند کشید و از انجام هرگونه پرواز امتناع خواهند کرد.

اعتصاب خلبانان ایرفرانس در حالی صورت خواهد گرفت که کارکنان این شرکت پیش از این نیز در اعتراض به شرایط بد شغلی و حقوق و دستمزد پایین خود اعتصاب‌هایی را برگزار کرده بودند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها