امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107035
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 107
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، سومین محفل طنز «قم‌پز» بار دیگر طنزپردازان قمی را زیر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، سومین محفل طنز «قم‌پز» بار دیگر طنزپردازان قمی را زیر سقف سالن سوره حوزه هنری قم جمع کرد تا لحظاتی را به شادی و البته نکته آموزی در باب طنز بگذرانند.

سید امیر سادات موسوی طنزپرداز جوان و شناخته شده‌ کشور که مهمان این نوبت محفل قم‌پز بود، با ارائه یکی از آثارش آغازگر این جلسه بود.

سپس عباس احمدی مسئول دفتر طنز حوزه هنری قم که اجرای این محفل را به عهد داشت، طنزپردازان حاضر در جلسه را فراخواند تا آثار خود را قرائت کنند.

خانم‌ها ندیری، خردمند، نجف‌زاده و اعتمادی و آقایان کاویانی، تارم، داودی، فاطمی، غلامی، یثربی و رحمانی از جمله طنزپردازانی بودند که در این جلسه آثار خود را ارائه کردند.

همچنین در میانه جلسه از آقایان عباس احمدی، محمد جواد میرصفی و محمد کوه خضری برگزیدگان نخستین جشنواره طنز سوره و خانم ندیری، شاعر بهترین اثر ارائه شده در دومین محفل قم‌پز تقدیر شد.

از نکات شایان ذکر این محفل حضور گرم خبرنگاران رسانه‌های مکتوب و تصویری استان در کنار طنزپردازان استان بود.

انتهای پیام/2258/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها