امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107039
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز گذشته فراخوان «نام‌نویسی از شاعران و نویسندگان جوان برای سفر به مکران» از سوی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روز گذشته فراخوان «نام‌نویسی از شاعران و نویسندگان جوان برای سفر به مکران» از سوی بنیاد شعر و ادبیات منتشر شد اما در این فراخوان شرایط ثبت نام درج نشده بود و تنها برای نام‌نویسی اعلام عمومی از طریق بنیاد شعر و ادبیات داستانی صورت گرفت.

روز گذشته در سایت بنیاد شعر و ادبیات داستانی متن شرایط ثبت نام اینگونه درج شد که:

1. این فراخوان مختص کسانی ا‌ست که پس از پیروزی انقلاب یعنی 22 بهمن 57 به دنیا آمده باشند.

2.سفر در جنوب ایران روی آب‌های دریای مکران (عمان) در حد فاصل چابهار تا جزیره‌ی قشم و بندرعباس خواهد بود. از تهران تا چابهار با هواپیما، از چابهار تا قشم در خدمت نیروی دریایی ارتش جمهوی اسلامی ایران روی آب‌های دریای مکران (عمان) و سواحل مرتبط سفر خواهیم کرد و سپس از قشم یا بندرعباس با هواپیما به تهران برخواهیم گشت.

3.سفر در هفته‌ی دوم مهر سال 93 انجام می‌شود.

4.مدت سفر 5 روز خواهد بود.

5.هزینه‌ی سفر 400 هزار تومان خواهد بود و لازم است پس از پایان سفر متنی ادبی (داستان یا سفرنامه یا وقایع‌نگاری) با دستِ کم سه هزار واژه یا به بنیاد تحویل دهید. این متن‌ها ارزیابی خواهد شد: اگر موردپسند و استفاده‌ی بنیاد بود 300 هزار تومان به شما بازگردانده خواهد شد و اگر در حد انتظار نبود، بسته به میزان قوت اثر، با ارزیابی کارشناسان ما، مبلغ 200 هزار و 100 هزار تومان به شما برگردانده خواهد شد. به جز این مبلغ، در طول سفر هیچ هزینه‌ای از شما گرفته نخواهد شد.

6.نقطه آغاز و پایان مسافرت تهران است.

7.دانشجویان از تخفیف تا 20 درصدی، برندگان جایزه‌های ادبی معتبر از تخفیف تا 30 درصدی، و کسانی که حداقل دو کتاب در حوزه‌ی شعر و داستان نوشته باشند از تخفیف تا 25 درصد برخوردار خواهند بود. تشخیص موارد مذکور با بنیاد است.

8. ظرفیت اردو محدود است و تنها 24 نفر انتخاب خواهند شد. اولویت با جوانانی‌ست که کارنامه پربارتری داشته باشند.

9.این نام‌نویسی تنها تا 16 شهریور زمان خواهد داشت.

10.شماره داخلی 339 در بنیاد پاسخگوی سوالات شما و انجام مراحل ثبت نام است.

پس از انتشار این بندها با مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی تماس گرفته شد تا درباره چگونگی داوری این متن‌ها توضیحاتی ارائه کند که وی در این باره به خبرنگار فارس گفت: هنوز گروه کارشناسی ما معلوم نیست، پس از وصول آثار این گروه مشخص می‌شوند، اما قطعا این داوران از کارشناسان همکار با بنیاد خواهند بود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار