امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107048
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم «قصه ها» ساخته «رخشان بنی اعتماد» در دو نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه همزمان در دومین روز از هفتاد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم «قصه ها» ساخته «رخشان بنی اعتماد» در دو نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه همزمان در دومین روز از هفتاد و یکمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز به نمایش درآمد و مورد توجه منتقدان قرار گرفت.

این فیلم در چند قصه کوتاه و با محوریت شخصیت فیلم های قبلی «بنی اعتماد» نگاهی سیاسی و غیرواقعی به مشکلات موجود در جامعه ایران دارد.

«بنی اعتماد» در کنفرانس مطبوعاتی که پس از اکران فیلمش برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: مهمترین چیز در داستان و به طور کلی پروژه «قصه ها» پذیرش آن در سطح کشور (ایران) است، آن باید انعکاس دهنده زندگی مردم باشد.

وی ادامه داد: آنچه که تهران را تاریک، غم انگیز و متروک نشان می دهد، زندگی مردمی است که تنها پولشان کفایت زنده ماندنشان را می دهد و زمانی که مجبور به تحمل شرایط دهشتناک بروکراسی، بیکاری، اعتیاد به مواد مخدر و خیانت همسر این شرایط برایشان زجرآورتر می شود.

بنی اعتماد گفت: بخشی از هدف فیلم این بود که به مخاطب نشان دهد که تحریم های بین المللی به خاطر 

تعطیلی برنامه هسته ای ایران تا چه حد به زندگی روزانه مردم ضرر و زیان می رساند.

وی در پایان افزود: وضعیت اقتصادی در ایران بحرانی است و این به دلیل تحریمی است که حقیقتا مردم ایران تاوان آن را می دهند. کودکان ما، از بیماری های جدی چون سرطان رنج می برند که اینها حقیقتا نتایج همان تحریم است.مردم جهان باید این مسئله را مد نظر داشته باشند که همواره تصمیماتی در سطح بین الملل همواره زندگی مردم عامی را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

بنا بر این گزارش، هفتاد و یکمین جشنواره فیلم ونیز از چهارشنبه افتتاح شده و تا 15 شهریور به کار خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها