امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107094
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی لاریجانی پیش از ظهر امروز در دیدار کاروان سفیران رضوی(خدام حرم مطهر امام رضا(ع)) با اشاره به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی لاریجانی پیش از ظهر امروز در دیدار کاروان سفیران رضوی(خدام حرم مطهر امام رضا(ع)) با اشاره به اینکه کسانی که از ولایت دور بوده و به این ریسمان چنگ نزده‌اند، دچار گمراهی شده‌اند، اظهار کرد: در شرایط کنونی جهان باید مبانی فکری و فرهنگی نسل جوان ما بر اساس ولایت شکل بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز شاهد هجمه گسترده استکبار جهانی، صهیونیسم و گروه‌های تکفیری علیه مسلمانان هستیم، تاکید کرد: آنها با بی‌رحمی انسان‌هایی که هیچ گناهی ندارند را می‌کشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایات این گروه‌ها در سوریه گفت: آنها در کشور سوریه علویان، شیعه، سنی و حتی مسیحی را سر می‌برند و جنایات بسیاری رقم زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که از ولایت فاصله گرفته‌اند، دچار اشتباهات استراتژیک شده‌اند، یادآور شد: ولایت نشان دهنده صراط مستقیم به انسان است.

لاریجانی به وضعیت انقلاب‌های منطقه اشاره کرد و گفت: با شکل‌گیری این انقلاب‌ها صف‌بندی مشخص شده و مشاهده می‌کنیم که جریان‌های استکباری در کنار جریان‌های منحرف و در مقابل جریان‌های مقاومت و تفکر اسلام ناب ایستاده‌اند.

وی با اشاره به اینکه استکبار در این بخش از گروه‌های منحرف بهترین استفاده را کرده است، افزود: همه این گروه‌ها به دنبال ضربه زدن به تفکر اهل بیت(ع)‌ و فرهنگ مقاومت هستند.

رئیس مجلس ضرورت ترویج فرهنگ اصیل بر پایه مبانی اسلام را مورد تاکید قرار داد و گفت: رکن این فرهنگ بر ولایت و معارف اهل بیت(ع) استوار است.

لاریجانی وظیفه دستگاه‌های فرهنگی از جمله صدا و سیما و وزارت ارشاد را خطیر توصیف کرد و ادامه داد: با نگاهی به جریانات و حوادث تاریخی در می‌یابیم کسانی که در مسیر ولایت حرکت‌ کرده‌اند، از انحراف دور مانده‌اند.

انتهای پیام/2258/ب30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها