امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107102
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۸
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرایا القدس در بیانیه‌ای اعلام کرد که مقاومت مردم غزه عامل پیروزی بود. محمد الهندی» یکی از فرماندهان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرایا القدس در بیانیه‌ای اعلام کرد که مقاومت مردم غزه عامل پیروزی بود.

محمد الهندی» یکی از فرماندهان جهاد اسلامی در سخنانی به مناسبت پیروزی غزه ضمن تشکر از تمام کسانیکه با غزه اعلام همبستگی کردند گفت: 86 درصد از شهدای غزه بر اساس اعلام سازمان‌های انسانی از مردم عادی بودند.

وی افزود: راهی برای نهضت امت جز مقابله با رژیم «اسرائیل» وجود ندارد، پیام ما به تشکیلات خودگردان این است که مذاکرات صلح با «اسرائیل» دفن شده است و دیگر قابل بازگشت نیست.

الهندی در ادامه گفت: باید چارچوب فرماندهی سازمان آزادیبخش فلسطین تقویت شود و هماهنگی امنیتی با دشمن پایان یابد، اسرائیل برای اولین بار در مقابل مقاومت عاجز ماند و نیروهای مقاومت حتی تا لحظات پایانی شهرک‌های صهیونیستی را هدف قرار دادند.

این رهبر جهاد اسلامی در ادامه از رژیم صهیونیستی پرسید: چه چیزی در حمله به غزه به جز تخریب اسطوره « ارتش شکست‌ناپذیر» نصیبتان شد؟ ملت فلسطین و مقاومت کاری را انجام دادند که دولتها و ارتش‌های بسیار از آن عاجز بودند، ما می‌دانیم که این جنگ آخرین نیست و خود را برای درگیری آینده آماده می‌کنیم.
وی افزود: اگر ایستادگی مردم غزه نبود پیروزی رخ نمی‌داد، همچنین درود خالص ما به ملتمان در قدس اشغالی و کرانه باختری که علیه رژیم اشغالگر به پا خاستند. همچنین به تمامی گروههای مقاومت متحد با خود به ویژه گردانهای القسام درود میفرستیم و تمام آنها را به بازسازی فرا می‌خوانیم.
الهندی در ادامه از تمامی ملتها و دولتهایی که با غزه ایستادند و در راس آنها ایران، حزب‌الله و سودان تشکر کرد و بر قداست سلاح مقاومت و حفظ آن تاکید نمود.
وی ادامه داد : ما ادعا نمی‌کنیم که آغازگر درگیری هستیم و خود را برای آن آماده می‌کنیم زیرا ساخت سلاح حتی در زمان جنگ نیز ادامه دارد، اما به اسرائیلی‌ها می‌گوییم که اگر برای جنگ بازگردند آماده پاسخ هستیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها