امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10711
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 90
دانش اقباشاوی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص برنامه‌های کاری این روزهای خود گفت: به همراه کریم نیکو نظر و رضا نوری در حال کار بر روی یک ...

دانش اقباشاوی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص برنامه‌های کاری این روزهای خود گفت: به همراه کریم نیکو نظر و رضا نوری در حال کار بر روی یک طرح سینمایی هستیم که زمان زیادی می‌برد تا تکمیل شود اما قرار است با حمایت آستان قدس رضوی یک مستند نیمه بلند در خصوص حال و هوای زائران حرم رضوی بسازم.

وی افزود: صحبت‌های اولیه در این خصوص انجام شده و مسولان آستان قدس با توجه به اینکه من قبلا در زمان دستیاری چندین کار با این دوستان انجام داده‌ام با طرح من موافقت کرده‌ام با این شرایط جزو معدود کارگردانانی خواهم بود که شانس کار در محیط معنوی حرم رضوی را پیدا می کنم.

اقباشاوی در خصوص نام و موضوع مستند خود اظهار داشت: این مستند «نامه‌ها» نام دارد و موضوع آن در خصوص دل‌نوشته‌های زائران حرم رضوی است که از مدتی پیش کار تحقیق و نگارش متن این کار را با همکاری رضا نوری آغاز کرده‌ایم.

این کارگردان سینما در خاتمه اظهار داشت: امیدوارم هرچه زودتر پروسه تحقیق و نگارش این مستند به پایان برسد تا بتوانیم همزمان با آغاز جشن‌های شعبانیه «نامه‌ها» را در حرم رضوی کلید بزنیم.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها