امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107135
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سیرجان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی شب گذشته در جلسه مثلث توسعه این شهرستان اظهار کرد: در تمام مرزهای شرق و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سیرجان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی شب گذشته در جلسه مثلث توسعه این شهرستان اظهار کرد: در تمام مرزهای شرق و غرب امنیت کامل برقرار و نیروهای تامین‌کننده امنیت، بستر را برای کار کردن و زیرساخت‌ها آماده کرده‌اند.

وی افزود: نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف دارای پیشرفت و اقتدار است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه به ثبات اقتصادی رسیده و ریال ارزش پیدا کرده است، تصریح کرد: برنامه خروج از رکود به مجلس داده شد و در فضای سیاست خارجی به شکوفایی رسیده‌ایم، محدودیت‌های تجاری و اقتصادی برداشته شده و همراهی‌ها افزایش یافته است.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه باید برای حل معضلات اقتصادی، مشکل بیکاری حل شود، عنوان کرد: ظرفیت خوبی در توسعه استان کرمان مشهود است و امیدواریم این همدلی، انسجام و وحدت منشأ خیر و توسعه برای این استان شود.

وی سیرجان را یکی از شهرهای برتر کشور در زمینه حل مشکل بیکاری و اقتصادی دانست و افزود: در سیاست انرژی هسته‌ای هم بر اساس مسیری در حرکت هستیم که مد نظر مقام معظم رهبری است.
انتهای پیام/80015/ل10/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار