امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107137
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در همایش فرماندهان و مسئولین این نیرو، که در ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در همایش فرماندهان و مسئولین این نیرو، که در مرکز تربیت و آموزش عقیدتی ـ سیاسی امام رضا علیه‌السلام در مشهد برگزار شد، ضمن تشریح وقایع منطقه، نقش‌آفرینی آمریکا در حوادث اخیر آن را در راستای تضعیف دولت شیعه عراق و شکستن جریان مقاومت برای تأمین امنیت اسرائیل دانست.

پاکپور توجه ویژه به مسائل اعتقادی و معنوی را رمز اصلی رزمندگان نیروی زمینی در میدان‌های مختلف نبرد برشمرد و اظهار داشت: موفقیت‌های چشمگیر و قابل تحسین که این نیرو در راستای برقراری امنیت پایدار قابل قبول در مناطق مأموریتی شمال غرب و جنوب شرق به دست آورده مرهون روحیه ایمانی و انقلابی رزمندگان این نیرو به واسطه توکل بر خداوند متعال و استعانت از اهل بیت علیهم‌السلام است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و مرزی کشور را از جمله دستاوردهای مهم این نیرو دانست که با ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی در این مناطق صورت گرفته است.

پاکپور نیروی انسانی مؤمن، آموزش‌دیده و ورزیده و طراحی و ساخت تجهیزات و ادوات پیشرفته مدرن نظامی که با انواع میادین نبرد تطابق دارد را سرمایه‌ها و دستاوردهای دیگر نیروی زمینی سپاه معرفی کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار