امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107147
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد،‌ محمدرضا صادق در سخنرانی قبل از خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد با اشاره به تاکید و تلاش دولت برای

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد،‌ محمدرضا صادق در سخنرانی قبل از خطبه‌های نمازجمعه این هفته یزد با اشاره به تاکید و تلاش دولت برای اخلاق اجتماعی، تکریم و مشارکت‌دهی به تمام اقشار مردم اظهار داشت: اقدامات دولت در سیاست داخلی امیدبخش است و مفاهیمی که امام خمینی (ره) نیز بر آن تاکید داشته‌اند، تحقق خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه نقش مردم بر اساس آموزه‌های دینی مورد توجه دولت یازدهم بوده است، افزود: دولت به دنبال مشارکت‌دهی مردم در همه امور است.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت در سیاست خارجی نیز با پدیده ایران‌هراسی از سوی دشمن مواجه بود، خاطرنشان کرد: دولت برنامه‌ریزی‌های بسیاری برای رفع این مشکل و پدید آمدن شرایط مطلوب انجام داد.

وی بیان کرد: بهبود مناسبات با همسایگان در چارچوب کلی سیاست‌های نظام و فرمایشات رهبری نیز از جمله مواردی است که دولت در آن توفیق داشته است.

صادق عنوان کرد: در این چهارچوب، قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران افزایش پیدا کرده و نقش جمهوری اسلامی در صورت‌بندی کشورها، توسط دشمنان نیز نادیده گرفته نمی‌شود.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور همچنین با اشاره به دستیابی به توافق ژنو در راستای تثبیت حقوق هسته‌ای ایران خاطرنشان کرد: دولت از حقوق هسته‌ای ایران پاسداری کرده و اهداف و مواردی که مورد توجه نظام بود در حال پیش‌روی است و غنی‌سازی و تثبیت حق انرژی هسته‌ای در اسناد بین‌المللی ثبت شده است.

وی همچنین با اشاره به موفقیت‌های دولت در حوزه اقتصاد عنوان کرد: دولت باید با رکود و تورم مقابله می‌کرد و بر اساس آمارها، نرخ تورم در سال 92، بالای 42 درصد بود که این میزان در تیرماه امسال به 14.6 درصد کاهش یافت.

وی ادامه داد: در حوزه محیط زیست در زمینه جلوگیری از گسترش آلاینده‌ها، در حوزه کشاورزی رسیدن راندمان و بهره‌وری به 88 درصد و .. از اقدامات دولت یازدهم است.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور همچنین به موفقیت‌های دولت در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت از موفقیت‌های حوزه بهداشت و درمان بود و اکنون نیز 188 قلم داروی کمیاب در کشور تهیه و توزیع شده است.

صادق تصریح کرد: دولت به وسیله آرامش و امید و نشاطی که در جامعه پدید آمده، می‌تواند در سال‌های بعد خدمت خود، خدمات بهتری به مردم ارائه کند و این امید و آرامش یک پشتوانه محکم برای دولت و نظام است و باید اقدامات لازم برای تداوم و تحکیم آن در بین مردم صورت پذیرد.

صادق خاطرنشان کرد: دولت یازدهم به دنبال تبلیغ نیست و قدم به قدم با مشی اعتدالی خود که همان رفاه و امنیت و آسایش مردم و پاسداری از خون شهداست، به پیش خواهد رفت و به مسیر خود با موفقیت ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/2464/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها