امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107170
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزای فارس از سبزوار، محمود فاضل صبح امروز در همایش تجلیل از پزشکان نمونه و داروسازان سبزواری با بیان اینکه شکلی تحت عنوان تفاهم‌نامه در ...

به گزارش خبرگزای فارس از سبزوار، محمود فاضل صبح امروز در همایش تجلیل از پزشکان نمونه و داروسازان سبزواری با بیان اینکه شکلی تحت عنوان تفاهم‌نامه در سازمان نظام پزشکی در راستای انجام وظایف حاکمیتی این نهاد شکل گرفته است، اظهار داشت: این تفاهم‌نامه‌ها بین سازمان‌های مختلف مانند جمعیت هلال احمر، وزارت علوم، وزارت بهداشت و درمان و سازمان انتقال خون صورت گرفته و سبب شده تا سازمان نظام پزشکی به سمت اجرای وظایف حاکمیتی خود برود.

وی با بیان اینکه سازمان نظام پزشکی هم دارای وظایف حاکمیتی و هم وظایف صنفی است، ادامه داد: وظایف حاکمیتی سازمان نظام پزشکی از مهم‌ترین و اولویت‌دارترین وظایف این سازمان است که باید در حوزه‌های مختلف اجرایی شود.

وی بابیان اینکه تنفیذ این تفاهم‌نامه نقطه تحول و انقلابی در باب نحوه تصمیم‌گیری در نظام پزشکی است، افزود: تغییر نشان لوگوی سیمای سلامت کشور از جام و مار یونانی که برگرفته از کتب آن کشورهاست به نماد سیمرغ درمانگر ایرانی یک گام متحولانه بزرگ از سوی این سازمان در مدت اخیر است.

فاضل با اشاره به رونمایی از تمبر نماد سیمرغ درمانگر نیز گفت: امیدواریم با پیگیری‌های صورت گرفته این نماد به یک برند جهانی ویژه کشور ایران در سطح جهانی تبدیل شود.

انتهای پیام/70005/غ20/ض1002

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها