امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107187
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از دماوند، ناصر محمودی‌فرد ظهر امروز به مناسبت هفته دولت در نماز جمعه شهر دماوند در مسجد جامع این شهر و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از دماوند، ناصر محمودی‌فرد ظهر امروز به مناسبت هفته دولت در نماز جمعه شهر دماوند در مسجد جامع این شهر و در جمع مسئولان و نمازگزاران بام ایران، ضمن گرامی‌داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با بیان اینکه شهید رجایی همواره پشتیبان قشر مظلوم جامعه بود، اظهار کرد: متاسفانه شهید رجایی در این راه توسط دشمنان به شهادت رسید و آنچه از این شهید بزرگوار باقی‌ مانده، ادامه راه شهدا و تداوم خون آن‌هاست.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هیچ‌گاه از توطئه‌های داخلی و بین‌المللی دور نبوده است، افزود: در این زمان، انقلاب اسلامی در شرایطی به سر می‌برد که از یک‌سو، فشارهای بین‌المللی و از سوی دیگر، اعمال تحریم‌های ناعادلانه برای به زانو درآوردن مردم ایران وجود دارد؛ این سیاستی بوده که استکبار جهانی همواره آن را دنبال کرده است.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه در این مدت مردم سختی‌های زیادی را تحمل کردند، گفت: رویکردی که مردم نسبت به دولت تدبیر و امید نشان دادند، دولت را بر این داشت تا تلاش کند تا از حاشیه‌‌ها دور شود و در صحنه‌های بین‌المللی حضور پررنگی داشته باشد.

محمودی‌فرد با بیان اینکه تلاش بر این است تا آرامش در جامعه حاکم شود، تصریح کرد: دولت درصدد بوده تا عزت و کرامت خود را در مذاکرات‌ بین‌المللی حفظ و نیازهای مردم را عملیاتی کند؛ همچنین دولت تلاش کرد تا با جلوگیری از افزایش بی‌رویه تورم در کشور، بتواند فشارهای اقتصادی را در جامعه مدیریت کند.

وی با بیان اینکه دولت در تلاش است تا شعارهای خود را با رهنمودهای مقام معظم رهبری عملیاتی کند، بیان داشت: امیدواریم شاهد وضعیت خوب اجتماعی و اقتصادی باشیم و مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، برطرف شود.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه ما نیز در دماوند سیاست‌های دولت تدبیر و امید را اولویت کارهای خود قرار دادیم، افزود: سعی کردیم که دوری از افراط و فراجناحی عمل کردن را که شعار دولت بوده، به عنوان شیوه مدیریتی در شهرستان دماوند اعمال کنیم و امیدواریم تاکنون توانسته باشیم این موضوع را محقق سازیم.

محمودی‌فرد با بیان اینکه دولت به صحنه‌ها و فضای جامعه نگاه ویژه‌ای داشته است، گفت: امور مردم به عنوان اولویت مد نظر قرار گرفته است و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها، باید آن‌چه در قانون اساسی وجود دارد را عملیاتی کرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و در انتخابات سال آینده، یکی از دستاوردهای دولت این باشد که مردم حضور و مشارکت جدی ثبت شود.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: همیشه اموری با موفقیت همراه بوده است که مردم در آن مشارکت داشته‌اند؛ مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف دستاورد خوبی به حساب می‌آید که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی باقی مانده است.

وی با بیان اینکه مشکلات زیادی در بخش عمران شهرستان دماوند وجود دارد، بیان داشت: متاسفانه کلنگ‌زنی‌های زیادی صورت گرفته بود و امسال با توجه به محدودیت منابع مالی، سعی کردیم که هیچ‌گونه کلنگی به زمین زده نشود و به طور یقین آن‌چه صورت می‌گیرد، باید مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

محمودی‌فرد ادامه داد: امسال پروژه‌هایی در اولویت قرار گرفت که پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد داشتند و به همین علت، این پروژه‌ها را مد نظر قرار دادیم.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی کمتری دارند نیز نیاز به اعتبار برای تکمیل دارند، ولی به علت محدودیت منابع مالی، اعتبارات را برای پروژه‌هایی با پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد تخصیص دادیم.

وی افزود: امیدواریم در آینده بتوانیم این پروژه‌ها را تکمیل کنیم و شاهد روزافزون اجرای این پروژه‌ها در شهرستان دماوند باشیم و با ظرفیت‌ها و اقلیم خوبی که این شهرستان دارد، بتوانیم سیری را فراهم کنیم که رفع ناملایمات در حوزه‌های اشتغال و کشاورزی شهرستان دماوند عملی شود.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به پروژه احداث جاده اسب‌چران اظهار داشت: امیدواریم با افتتاح این مسیر، بتوانیم دسترسی مردم به دماوند را آسان و به بخش حمل و نقل شهرستان دماوند کمک کنیم.

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا با کمک دستگاه‌های خدماتی و رفاهی پروژه‌های خوبی را در بخش گردشگری آغاز کنیم؛ قطعا پروژه‌های گردشگری می‌تواند از آسیب‌رسانی به منابع طبیعی و ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کند.

محمودی‌فرد تصریح کرد: مسکن مهر معضلی برای دماوند است و مشکلات زیادی دارد؛ از ابتدا تلاش کردیم تا بتوانیم هر چه زودتر مشکلات را برطرف کنیم و واحدهای مسکونی را تحویل متقاضیان دهیم.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که دماوند دارد، ساخت و سازهای بی‌رویه در این شهرستان است، بیان داشت: در این زمینه نیز تلاش کردیم با استفاده از سایر دستگاها، این موضوع را مدیریت و از افزایش آن ‌در شهرستان دماوند جلوگیری کنیم.
انتهای پیام/67015/غ40/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها