امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107189
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قائمشهر، علی قاسمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت جشنواره خیران مدرسه‌یار با بیان اینکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قائمشهر، علی قاسمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت جشنواره خیران مدرسه‌یار با بیان اینکه آموزش و پرورش نیاز به مشارکت خیران دارد، چراکه دولت به عنوان متولی قادر به پرداخت تمام هزینه‌های آموزش و پرورش نیست، اظهار داشت: آموزش نیاز به کیفیت دارد و خیران می‌توانند با تجهیز کردن مدارس، کیفیت آموزش را افزایش دهند.

وی با بیان اینکه خیران باید در امر تعلیم و تربیت پشتیبان مالی آموزش و پرورش باشند، ادامه داد: معلمان باید توانایی برطرف کردن مشکلات دانش‌آموزان را داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه باید برای ارتقای معلمان گروه‌های آموزشی تشکیل شود تا معلمان با مشارکت یکدیگر مشکلات موجود در امر تدریس را برطرف کنند، عنوان کرد: توانمندسازی معلمان باید بهبود یابد و این قشر باید به رفتار دانش‌آموز توجه کنند، چراکه علاوه بر تعلیم، تربیت نیز در امر آموزش مهم است.

این مسئول با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت نیازمند همت خیرین است و آنان با کمک‌های مالی و پشتیبانی‌هایی که انجام می‌دهند موجب قوت تعلیم و تربیت می‌شوند، افزود: باید منابع مالی و کیفیت بخشی آموزش و پرورش تأمین شود.

قاسمی در پایان با اشاره به اینکه مازندران در هر حوزه‌ای که وارد می‌شود موفقیت‌هایی را کسب می‌کند، اضافه کرد: آموزش و پرورش استان مازندران جزو پنج استان برتر کشور در تمامی زمینه‌ها است.

انتهای پیام/86004/ذ20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها