امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۸:۴۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107208
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه‌ای «احتراما» خواستار آزادی سه تن از اتباع این کشور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه‌ای «احتراما» خواستار آزادی سه تن از اتباع این کشور که در ایران بازداشت هستند، شد.
در بیانیه آقای کری آمده است: «ایالات متحده احتراما از دولت جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد امیر حکمتی، سعید عابدینی و جیسون رضائیان را برای بازگشت به خانواده‌هایشان آزاد کند و با ما برای یافتن رابرت لوینسون و آوردن او به خانه همکاری کند.»
این بیانیه می‌افزاید: «ایالات متحده به بازگرداندن همه آنها به خانواده ها، دوستان و عزیزانشان متعهد است. ما از دولت جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم امیر حکمتی، سعید عابدینی و جیسون رضائیان را فورا آزاد کند و احتراما از دولت جمهوری اسلامی ایران می خواهیم برای یافتن آقای لوینسون و بازگرداندن او به خانه با ما همکاری کند.»
وزیر خارجه آمریکا اتهامات وارد شده به این افراد را «نادرست» خوانده است. لوینسون نیز به اذعان مقامات آمریکایی از عضو سیا بوده، که گفته می‌شود در جزیره کیش ناپدید شده است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها