امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107212
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آژانس فدرال تحقیقات آمریکا روز جمعه در بیانیه‌ای مشترک با وزارت امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد هنوز هیچ

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آژانس فدرال تحقیقات آمریکا روز جمعه در بیانیه‌ای مشترک با وزارت امنیت داخلی آمریکا اعلام کرد هنوز هیچ نشانه‌ای مبنی بر وجود تهدید مشخص و معتبر از جانب داعش برای آمریکا وجود ندارد.
با این حال «جه جانسون» سخنگوی وزارت امنیت داخلی آمریکا افزود: داعش کماکان به عنوان یک تهدید جدی و فعال علیه امنیت ملی ما درنظر گرفته می‌شود و بر هیمن مبنا، تحرکات عناصر این گروه را زیرنظر داریم.
وی افزود: دولت ایالات متحده در حال انجام اقداماتی برای مقابله با تهدید بالقوه افراط‌گرایی خشن در داخل مرزهای کشور است.
این سخنان پس از آن مطرح شد که امروز جمعه، وزارت کشور انگلیس سطح هشدار تهدیدات تروریستی در این کشور به وضعیت «وخیم» ارتقا داد و اعلام کرد که برای پیشگیری از مشکلات احتمالی، حضور گشتی های پلیس در خیابان‌های جزیره از امشب پررنگ‌تر می شود.
این چهارمین سطح خطرناک در درجه‌بندی 5 پله‌ای، میزان تهدیدی است که متوجه امنیت داخلی انگلیس می‌باشد. انگلستان که این روزها به کشور مبدأ بسیاری از تروریست‌های داعش تبدیل شده و حتی برخی گزارش‌ها از بازگشت نیمی از تروریست‌ها به جزیره خبر می‌دهد، بر اساس این درجه‌بندی در پلکان چهارم قرار دارد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها