امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107214
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین پس از نماز جمعه امروز به مناسبت پیروزی مقاومت اسلامی در نبرد 51 ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین پس از نماز جمعه امروز به مناسبت پیروزی مقاومت اسلامی در نبرد 51 روزه «بنیان مرصوص» راهپیمایی مردمی با شکوهی در مناطق مختلف شهر غزه برگزار کردند.

 

آنچه در این مراسم جلب توجه می‌کرد، مشارکت فرماندهان شاخه‌های نظامی گردان‌های القدس در این راهپیمایی در کنار رهبران سیاسی و فرماندهان گردان‌های مقاومت فلسطینی بود.

در این مراسم «محمد الهندی»، عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطینی در سخنانی تاکید کرد: غزه با مقاومت کودکان و زنان و مردان و سالمندان خود در این نبرد و در سخت‌ترین شرایط نظامی و سیاسی به پیروزی رسید.

 

الهندی افزود:‌ ملت فلسطین نوطئه اشغالگران را که تلاش داشت، میان ملت فلسطین و مقاومت فلسطین با بمباران خانه‌ها و برج‌های مسکونی ناکام ساخت، در حالی‌که در این جنگ نسل جدیدی شکل گرفت که به خوبی از عمق ارتباط ملل اسلامی و عربی با فلسطین آگاه است و می‌دانند که هیچ انقلاب حقیقی و استقلال واقعی برای کشوری وجود ندارد که نخواهد در راه آزادی فلسطین و ریشه کن کردن قضیه فلسطین گام بردارد.

 

وی با بیان اینکه جامعه بین المللی باید به خاطر سکوت در برابر جنایات «اسرائیل» سرفکنده و سرمشار باشد، توضیح داد: اشغالگران طی این تجاوز اخیر 200 هزار تن مواد منفجره برسر نوار غزه فرو ریخت، به عبارتی سهم هریک فلسطینی ساکن نوار غزه حدود 13 کیلوگرم مواد منفجره بود.

در راستا گردان‌های القدس تاکید کرد که تلاش‌های خود را دو چندان خواهد کرد و بر توان خود خواهد افزود و خود را برای نبرد آینده با اشغالگران اسرائیلی آماده خواهد کرد.

 

«ابو حمزه»، سخنگوی جدید این گردان‌ها نیز طی تصریحاتی گفت: نمی‌گوییم، شروع به آماده کردن خود برای نبرد آینده می‌کنیم، بلکه تولیدات نظامی خود را نه تنها متوقف نمی‌کنیم که دو چندان خواهیم کرد.

ابو حمزه افزود: پیروزی نوار غزه معادله را تغییر داد و مفاهیم و مضامین را متحول کرد و نظریه‌های جنگ با دشمن جنایتکار را از پایه و اساس متحول کرد، با این حال می‌دانیم که این آخرین نبرد مقاومت نیست، اما جزو نبردهایی بود که رژیم صهیونیستی را در خطرناک‌ترین شرایط و برسر خطرناک‌ترین مراحل تاریخی‌اش قرار دارد و ثابت کرد که طرح صهیونیستی در سرزمین فلسطین وارد نبرد نهایی خود شده است.

 

به همین منظور ابو حمزه خواستار آن شد که مرحله آینده، با شعار «با یک دست می‌سازیم و با دست دیگر مقاومت می‌کنیم» آغاز شود و خطاب به رهبران اشغالگران گفت که ما چون کوه در برابر شما ایستاده‌ایم و اگر باز گردید ما در انتظار شما خواهیم بود و به ملت فلسطینی اطمینان می‌دهیم که دست‌های ما همچنان روی تفنگ‌ها برای پاسخ به هرگونه تجاوز یا حماقت اسرائیلی علیه نوار غزه است.

 

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها