امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10722
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 231
محمد ناصری از اعضای شورای نویسندگان مسجد جواد‌الائمه (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ...

محمد ناصری از اعضای شورای نویسندگان مسجد جواد‌الائمه (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره برگزاری چهلمین روز درگذشت امیرحسین فردی اظهار داشت: مراسم چهلم زنده یاد فردی دوشنبه 20 خرداد از ساعت 16 تا 18 در مسجد جواد الائمه(ع) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: کاری که از سوی بچه‌های مسجد جوادالائمه انجام شده، انتشار ویژه نامه‌ای است که همزمان با این مراسم توزیع خواهد شد.

ناصری در توضیح بیشتر پیرامون ویژه نامه افزود: این وِیژه‌نامه توسط اعضای شورای نویسندگان مسجد جوادالائمه منتشر خواهد شد و در آن فعالیت‌های امیرحسین فردی در این مسجد و عرصه ادبیات انقلاب اسلامی گردآمده است؛ سعی شده در این ویژه نامه به نقش آقای فردی و محوریت او در مسجد جوادالائمه و بنیانگذاری در جریان‌های ادبی و سایر جریان‌ها که این نویسنده بیش از 40 سال در آنها نقش داشته پرداخته شود.

وی تصریح کرد: موارد بکری در این ویژه‌نامه گنجانده شده است، از جمله خاطرات ناب مطرح شده از سوی خانواده زنده یاد فردی، گفت‌وگو با دوستان نزدیک و همکلاسی‌ها انجام شده، مصاحبه‌هایی با فرج‌الله سلحشور، مصطفی آجرلو، هادی علی اکبری، بهزاد بهزاد پور و... صورت گرفته که احتمالا با نام «یادنامه امیرحسین فردی» منتشر و توزیع می‌شود.

ناصری درباره کتاب یکی از شاگردان امیرحسین فردی اضافه کرد: کتابی از سوی علیرضا متولی یکی از شاگردان مرحوم فردی تالیف شده که دربردارنده زندگینامه داستانی این نویسنده انقلابی خواهد بود که در مراسم چهلم در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها