امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107229
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، عفت شریعتی شب گذشته در «جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه (س)» در تالار اجتماعات ستاد عفاف و حجاب ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، عفت شریعتی شب گذشته در «جشن بزرگ میلاد حضرت معصومه (س)» در تالار اجتماعات ستاد عفاف و حجاب خراسان رضوی اظهار کرد: اگر میلاد حضرت معصومه (س) به عنوان روز دختر نامگذاری شده است این امر قدرت و عظمت این بانوی گرامی را می‌رساند و دختران باید به وجود خود و نامگذاری میلاد حضرت معصومه (س) به عنوان روز دختر افتخار کنند.

نماینده سابق مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با تبریک آغاز دهه کرامت تصریح کرد: مشهد و قم دو پایگاه معرفت و قرآن و عترت در جهان اسلام هستند زیرا حرم مطهر امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در این دو شهر است لذا مشهد و قم به ترتیب به عنوان جایگاه ولایت و مرجعیت در کشور نیز محسوب می‌شوند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: دختران و زنان امروز باید از حضرت معصومه (س) تأسی بگیرند و شخصیت خود را بر اساس قرآن و با استفاده از عقل و تدبیر کامل کنند و در این صورت با حفظ کرامت انسانی به فعالیت‌های خود در خانواده و اجتماع بپردازند.

وی با اشاره به اینکه زنان و دختران در عین حفظ پوشش اسلامی، می‌توانند برترین فعالیت‌های اجتماعی را انجام دهند، افزود: حضرت زهرا (س) به علت سیره زندگی و ویژگی‌های باارزش خود، الگوی کاملی برای همه انسان‌ها به‌ویژه بانوان و دختران جامعه امروز است.
انتهای پیام/700057 /ل10/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار