امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107237
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از صومعه‌سرا، گروه موسیقی دلشدگان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به نفع بنیاد خیریه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از صومعه‌سرا، گروه موسیقی دلشدگان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به نفع بنیاد خیریه رفاه کودک رشت کنسرت اجرا کرد.

رهبر گروه موسیقی سنتی مذکور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: این گروه از سال 1380 فعالیت خود را آغاز و از سال 1383 به اجرای کنسرت پرداخته است.

آرمین برومند افزود: این گروه تاکنون شش کنسرت برگزار کرده که یک اجرای آن به نفع انجمن دیابت رودسر و سه اجرای آن به نفع بنیاد خیریه رفاه کودک رشت بوده است.

به گفته وی، تاکنون گروه مذکور توانسته است تعداد 10 هزار دانش‌آموز که برای تأمین هزینه تحصیل خود با مشکل مواجه بودند را مورد حمایت خود قرار دهد.

رهبر گروه موسیقی سنتی با بیان اینکه مردم ایران انسان‌های احساساتی هستند، خاطرنشان کرد: هر زمانی که نیاز به کمک باشد مردم ما در صحنه حاضر می‌شوند.

وی یادآور شد: امیدواریم با همکاری و مساعدت مسئولان امر و در اختیار قرار دادن سالن و امکانات بتوانیم اجراهای بیشتری داشته باشیم و کودکان نیازمند زیادی را حمایت کنیم.
انتهای پیام/84003/ذ20/ض1002
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار