امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107248
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فروش آخرهفته فیلم‌های سینمایی در حالی در سینماهای کشور ادامه دارد که از هفته گذشته فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2» جایگزین ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فروش آخرهفته فیلم‌های سینمایی در حالی در سینماهای کشور ادامه دارد که از هفته گذشته فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2» جایگزین فیلم سینمایی «ردکارپت» شد.اکران «ردکارپت» به کارگردانی رضا عطاران در سینمای سرگروه پس از 60 روز نمایش با فروشی بالغ بر 3 میلیارد و 70 میلیون تومان به پایان رسید که البته اکران این فیلم در برخی از سالن‌های سینما همچنان ادامه دارد.
بنا بر این گزارش، فروش فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند طی 2 روز در 23 سالن شهر تهران به مبلغ 210 میلیون تومان رسید.
علی سرتیپی مدیرعامل شرکت فیلمیران که پخش فیلم سینمایی «شهر موش‌ها2» را به عهده دارد درباره فروش خوب این فیلم گفت: تاکنون هیچ فیلمی نداشتیم که در دو روز اول اکران به این نرخ فروش رسیده باشد.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به پیش‌فروش بلیت‌های این فیلم رقم اعلام شده مربوط به فروش چند روز است؟ گفت: این مبلغ مربوط به فروش تنها دو روز از بلیت‌های این فیلم سینمایی است که به صورت پیش‌فروش و از طریق گیشه فروخته شد.
به گزارش فارس، همچنین فیلم سینمایی «آذر شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی پس از 33 روز نمایش و تا پایان این هفته در 20 سالن شهر تهران 793 میلیون تومان و در 18 سالن شهرستان 192 میلیون تومان و مجموعاً 985 میلیون تومان فروش داشته است.
فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» با کارگردانی حامد محمدی تا کنون 513 میلیون تومان فروش داشته است.
فیلم سینمایی «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی پس از 34 روز نمایش با 24 سالن در تهران 950 میلیون تومان و در 20 سالن شهرستان 925 میلیون تومان که مجموع فروش این فیلم به یک میلیارد و 475 میلیون تومان رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها