امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107256
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با انتشار اطلاعیه ای پیروزی مردم غزه را تبریک گفت، در این پیام آمده است: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با انتشار اطلاعیه ای پیروزی مردم غزه را تبریک گفت، در این پیام آمده است: سلام بر مقاومت سلام بر غزه و 51 روز نصرت خدا در این سرزمین، سلام بر مردم مقاومت در غزه ، سلام بر 700 کودک شهید مقاومت غزه  و سلام بر 11 هزار مجروح مقاومت.

بر پایه این گزارش متن کامل اطلاعیه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به این شرح است:

سلام بر مقاومت سلام بر غزه و 51 روز نصرت خدا در این سرزمین، سلام بر مردم مقاومت در غزه ، سلام بر 700 کودک شهید مقاومت غزه  و سلام بر 11 هزار مجروح مقاومت.

سلام بر مردمی که با وحدت ملی و همدلی قیام بزرگ رای آزادی قدس شریف را آغاز کردند و تبریک بر همه امت اسلامی.

تبریک به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که روح مقاومت را در کالبد امت اسلامی دمید و با کلمه طیبه «مقاومت» افق آزادی قدس را در منظر آنان قرار داد. شکست غاصبان فلسطین از وعده های تخلف ناپذیر الهی است که به مومنان عصر نوین ایمان یعنی آنانکه بر وعده های برحق الهی ایمان دارند و مقاومت و پایداری را نشان ایمان خود قرار داده اند، بشارت داده شده است.

سومین شکست تاریخی اسرائیل تحقق وعده بزرگ الهی است که بعد از جنگ 22 روزه و جنگ 8 روزه امروز بر صهیونیسم بین الملل توسط قبیله قبله تحمیل شده است. این مقاومت مبارک موجب پایان یافتن محاصره ظالمانه و ناجوانمردانه غزه قهرمان گردید. گذرگاه ها با مشت آهنین مقاومت باز شد و فرودگاه و مرزهای خشکی و دریایی غزه نیز آزاد گردید.

این پیروزی بزرگ محصول مقاومتی است که مردم قهرمان غزه در مقابل جنگ تحمیلی که رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی با حمایت همه جانبه لجستیکی ، نظامی ، اقتصادی و از همه مهمتر دیپلماتیک غرب و آمریکا و سکوت ارتجاع عرب آغازگر آن بود از خود نشان دادند و راه کرامت ، انسانیت و افتخار را با انتخاب شهادت پیمودند. ملت فلسطین راه خود را یافته است و از این پس با تروریست های صهیونیسم و حامیان غربی و آمریکایی و هم دستان مرتجع آنان از موضع قدرت سخن خواهد گفت.

امروز مقاومت الگوی قدرتمند و قهرمانی بزرگ برای ملت‌های مسلمان تحت نفوذ نظام سلطه است که با تأسی به ملت فلسطین از یوغ حاکمان سست عنصر و وابسته خود آزاد شوند و پرچم افتخار مقاومت را بر فراز گستره بزرگ جغرافیای اسلامی به اهتزاز درآورند.

در پایان به ملت قهرمان غزه و رهبران مقاومت هشدار می دهم که از دستاوردهای مقاومت که حاصل خون بیش از 2100 شهید و 11 هزار زخمی و خسارت های سنگین مادی است به خوبی صیانت کنندو مواظب روند تکامل آتش بس و صلح پایدار باشند که اسرائیل و آمریکا در میان رهبران مرتجع عرب حضور منافقانه دارند ، مبادا دستاوردهای آنان را به باد فنا دهند و یا آنان را به عافیت طلبی و نقصان مقاومت مبتلا سازند.

اسرائیل و آمریکا بزرگترین مجرم در عدم رعایت حقوق بشر در جهان هستند. در آمریکا حقوق رنگین پوستان فدای رفتارهای فاشیستی پلیس آن کشور می شود  و در غزه حقوق کودکان و مردم غیرنظامی فدای رفتارهای نژادپرستانه سران صهیونیسم می گردد.

جشنواره فیلم مقاومت که تنها پرچم دار این ژانر اصیل در رسانه سینما است حامی کلیه فرهیختگان ، روشنفکران ، فیلمسازان جوان و حرفه ای در سرتاسر دنیا است که دغدغه کرامت انسان، آزادی و رهایی از یوغ  نظام سلطه ای را دارند که آمریکا، اسرائیل و غرب در غالب جنگ، تجاوز و تروریسم و خشونت بر میلت های جهان تحمیل می کند.

به امید روزی که همه مردم جهان در سایه مقاومت به صلحی عادلانه دست یابد.

سیزدهمین جشنواره بین­‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­ الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها