امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107268
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۹
تعداد بازدید: 79
سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نظر دارد تا خبرسازترین «چهره‌های» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبری «سفید سیاه خاکستری» به ...

سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در نظر دارد تا خبرسازترین «چهره‌های» هفته گذشته را تحت عنوان بسته خبری «سفید سیاه خاکستری» به مخاطبان خود معرفی کند.

با ما همراه باشید با چهره‌های هفته گذشته:

 

*اتفاق خوب هفته

«مقاومت پیروز شد» عصر سه‌شنبه چهارمین روز شهریور با این سخن اسماعیل هنیه عضو بلندپایه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در تقویم‌ پیروزی همیشگی مظلوم بر ظالم ماندگار و از بلندگوی تمامی مساجد باریکه غزه صدای تکبیر و خوشحالی بلند شد.

 

 

*ابتکار هفته!

«مژده - مژده» بی‌خانه‌ها و اجاره‌نشین‌ها آسان‌ترین راه برای حل مشکل مسکن شما یافت شد. «مردم از طریق پس‌انداز صاحب مسکن شوند»، راه‌حلی از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی؛ وی گفت که «برای خروج از رکود و خانه‌دار شدن برنامه ما این است که خانواده‌های متوسط از پس‌اندازهای آینده استفاده کنند و از طریق پرداخت اقساط صاحب مسکن شوند».  

 

 

*پاسخگوی هفته!

دادگاه تجدید نظر فاطمه هاشمی با همراهی عفت مرعشی و یاسر هاشمی در دادگاه انقلاب برگزار شد؛ در ادامه تصویر استقبال فاطمه هاشمی از خبرنگار واحد مرکزی خبر را مشاهده می‌کنید:

 
و این پاسخگویی همچنان ادامه دارد:

 

 

*اعتراف هفته

«جنگ غزه دستاوردهای زیادی برای حماس داشت»؛ اعترافی از سوی، «زیپی لیونی» وزیر دادگستری رژیم‌صهیونیستی؛ وی که بسیار از آتش‌بس بین کابینه نتانیاهو و مقاومت فلسطین به هم ریخته بود گفت که پایان عملیات نباید با دستاوردهای دیپلماتیک برای حماس پایان می‌یافت.

 

 

*تأکید هفته

«من با تفکیک جنسیتی مخالف هستم» تأکیدی از سوی محمدباقر قالیباف شهردار تهران، وی گفته که ما نان به نرخ روز نمی‌خوریم و باید حرمت بانوان را نگه داریم. 

 

 

*حرف حساب هفته

«آمریکا گورستان حقوق بشر است»؛ سخنگوی وزارت امور خارجه کره شمالی گفته که وضع حقوق بشر در آمریکا به قدری وخیم است که این کشور اجازه ندارد در مورد اجرای حقوق بشر در سایر کشورها قضاوت کند. تصویر صاحب گورستان را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 

 

*الگوی هفته

 «هرگز دوست ندارم در اثری بازی کنم که به ملتم توهین کرده باشد‌» بخشی از سخنان رضا کیانیان درباره علت رد حضور در سریال ضدایرانی میهن؛ اقدام شایسته این بازیگر محبوب کشورمان در خاطرها ماندگار شد.

 
 

 

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار