امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10727
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 92
همایون امیرزاده، رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تشکیل ...

همایون امیرزاده، رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تشکیل جلسه این هئیت که قرار بود امروز یکشنبه پنجم خرداد برگزار شود، اظهار داشت: این جلسه به دلیل ماموریت بنده به هفته آینده موکول شد.

وی در توضیح بیشتر عنوان کرد: هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران در 2 روز پایانی نمایشگاه کتاب تهران به دلیل جمع‌بندی مسائل مختلف مرتبط با این نمایشگاه، تشکیل جلسه نداد، اما امروز یکشنبه قرار بود جلسه‌ای را برای رسیدگی به تخلفات ناشران در این دو روز برگزار کند که به هفته آتی موکول شد.

این مقام مسئول پیش از این به فارس گفته بود، جلسه رسیدگی به تخلفات ناشران را با دو موضوع برگزار می‌کنیم؛ موضوع نخست جمع‌بندی تخلفات و گزارشاتی است که در روز آخر نمایشگاه کتاب ارسال شده بود و به دلیل عدم برپایی جلسه در همان روز موارد در این جلسه بررسی می‌شود؛ مورد دوم با توجه به اهمیت موضوع قرآن و اینکه دارالقرآن کریم متولی اصلی در بحث صدور مجوز است، شاهد توزیع برخی از قرآن‌هایی بودیم که دارای مجوز لازم نبودند، این موضوع مورد توجه قرار گرفته و در جلسه رسیدگی به تخلفات در این راستا موارد بررسی و به جمع‌بندی می‌رسیم و با نظر اعضای این هیات رای برای اینگونه ناشران صادر خواهد شد.

این جلسه قرار بود امروز ساعت 15 در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود اما به دلیل ماموریت رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران به هفته آینده موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها