امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107293
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۶
تعداد بازدید: 23
جواد زرینچه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص اینکه چرا امروز محل تمرین را ترک کرده است گفت: اول از همه بگویم ...

جواد زرینچه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص اینکه چرا امروز محل تمرین را ترک کرده است گفت: اول از همه بگویم من به خاطر دفترچه بیمه‌ام و تمدید آن به اسلامشهر آمدم. امروز وقتی قلعه‌نویی آمد به او گفتم که من مریض هستم، اتفاقا او گفت برو دفترچه ات را تمدید کن تا مشکلی نداشته باشی.

مربی استقلال افزود: نمی‌دانم چرا حاشیه‌ها در مورد من اتفاق می‌افتد ولی من شب گذشته در آن مصاحبه گفتم به اندازه‌ای که از استقلال انتظار می رود خوب نبودیم، من نگفتم استقلال بد بازی کرد!

زرینچه  ادامه داد:متاسفانه حرف‌های من را به بد به قلعه‌نویی منتقل کردند ولی خداو کیلی در این مورد بحثی صورت نگرفت.

زرینچه در ادامه گفت‌و‌گو با فارس تاکید کرد: قلعه‌نویی مثل برادر من است و ما با هم زندگی می‌کنیم. من چند روز است مریض هستم و دفتر چه ام اعتبار ندارد، به قلعه‌نویی گفتم تا ساعت 1 بیمه باز است و من هم باید به تامین اجتماعی بروم تا بیمه‌ام را تمدید کنم.

وی در پایان گفت: شما به شایعات توجه نکنید و من فردا صبح در تمرین استقلال حاضر می‌شوم تا همه ببینند این اتفاقات شایعه بوده است.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها