امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107301
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۶
تعداد بازدید: 43
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با تاکید بر اینکه پس از استیضاح وزیر علوم، استیضاح هیچ وزیری در دستور کار مجلس نیست، ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با تاکید بر اینکه پس از استیضاح وزیر علوم، استیضاح هیچ وزیری در دستور کار مجلس نیست، اظهار کرد: امروز یک خطی در مسیر ایجاد شکاف میان دولت و مجلس ایجاد شده که با فراهم ساختن فضایی پرتنش به دنبال تحقق این هدف خود هستند.

وی افزود: امروز شاهدیم که توسط روزنامه‌های زنجیری و اصلاح‌طلب مدام چنین اخباری مبنی بر اینکه مجلس پس از استیضاح وزیر علوم می‌خواهد پنج وزیر دیگر را استیضاح کند که از جمله آنان وزیر ارشاد بوده، منتشر می‌کنند که هدف مسلم آنان ایجاد شکاف میان دولت و مجلس در هفته دولت است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اساسا مجلس بر مبنای وظیفه و تکلیف خود حرکت می‌کند، گفت: مجلس اگر در ارتباط با شرح وظایف خود و در مقابل عملکردها به نتیجه‌ای برسد، به طور حتم مسئله طرح سوال یا استیضاح را مطرح می‌کند اما این‌گونه نیست که بخواهد از پیش تعیین شده و به قصد، کاری انجام دهد.

پژمانفر تصریح کرد: طرح سوال و یا استیضاح از سوی مجلس به هیچ عنوان به معنا نیست که بنای طعنه‌زدن به دولت را داریم و بخواهیم دولت را از ریل اجرایی خارج کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مجلس کمک کار و یاور دولت بوده و تمام اقدامات خانه ملت در مسیر کمک و همکاری با دولت است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پس از استیضاح وزیر علوم، استیضاح هیچ وزیر دیگری در دستور کار مجلس نیست.
انتهای پیام/70005/الف30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها