امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107304
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۶
تعداد بازدید: 53
اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان ...

اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه تحریم‌های جدید تصویب شده علیه جمهوری اسلامی ایران به دلیل عصبانیت جبهه استکبار به خاطر شکست‌های پی در پی از حامی مقاومت است، گفت: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار عصبانیت خود را به صورت تصویب و اجرای تحریم‌‌های جدید نشان می‌دهد.

وی افزود: غرب، استکبار و آمریکا در حالی دم از ادامه مذاکره با جمهوری اسلامی ایران می‌زنند که از یک طرف پشت سر هم جمهوری اسلامی ایران را تهدید و از طرف دیگر تحریم می‌کنند، در حالی که آنها دروغ می‌گویند، زیرا اگر می‌خواستند که به معنای واقعی مذاکره صورت گیرد تحریم جدیدی تصویب و اجرا نمی‌شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری ما به آمریکایی‌ها به هیچ وجه اطمینان نداریم، چون اگر آمریکایی‌ها هر موقع بفهمند که چیزی به نفع‌شان است به نام مذاکره جلو می‌آیند تا منافع بیشتری نصیب‌شان شود و اگر هم که در جایی شکست بخورند از راه زور، فشار و تحریم علیه کشورها وارد می‌شوند.

کوثری خاطرنشان کرد: تحریم‌های تصویب شده جدید چیزی بیشتر از گذشته نیست، وقتی دیدند تحریم‌ها هیچ اثری علیه ایران ندارد به فشارهای دیگر روی آوردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران هیچ اثری نخواهد گذاشت و بهتر است که آمریکایی‌ها از تفکر زیاده‌خواهی و زورگویی علیه ملت ایران دست بردارند تا مذاکره ادامه پیدا کند وگرنه تیم مذاکره کننده ما باید هوشیارانه به مقابله با این رفتار آمریکایی‌ها در مذاکرات بپردازد تا آنها هم بدانند که ما از کنار این مسائل بی‌تفاوت نخواهیم گذشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها