امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107320
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سیدحسن هاشمی در مراسم گرامیداشت روز پزشک و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سیدحسن هاشمی در مراسم گرامیداشت روز پزشک و داروساز در مشهد با اشاره به اینکه امروز همه با هم از جمله نظام پزشکی، بخش دولتی و خصوصی برای ارتقای سلامت جامعه همکاری دارند، اظهار کرد: کار سختی را آغاز کرده‌ایم اما نتیجه آن درخشان خواهد بود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: تا استقرار نظام سلامت کارآمد در کشور فاصله زیادی داریم و باید تلاش کنیم تا به موقعیتی برسیم که بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، بیمار به جز دغدغه بیماری، مشکل دیگری نداشته باشد.

هاشمی افزود:‌ دستیابی به اهداف متعالی در نظام سلامت تلاش و همت همگانی و پشتیبانی سیاستگذاران را می‌طلبد.

وی ارتقای بهداشت همگانی، تغییر در سبک زندگی و تغذیه جامعه را از اهداف مهم وزارت بهداشت برشمرد و اظهار کرد: باید تلاش کنیم عوامل مرگ و میر در کشور را به حداقل برسانیم و امید به زندگی نیز 10 سال افزایش یابد.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد:‌ بخش عمده‌ای از این اهداف بر عهده مردم است که با خود مراقبتی نسبت به سلامت خود توجه ویژه داشته باشند.

هاشمی با قدردانی از تلاش‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و معاونان وی گفت: باید همچنان متعهدانه در مسیری حرکت کنیم که چهره بهداشت و درمان استان خراسان‌رضوی به ویژه مشهد و حاشیه این شهر تغییر کند.

انتهای پیام/70005/الف/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها