امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107367
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شماره جدید (231) هفته نامه مثلث روی دکه‌های مطبوعاتی رفت. به گزارش فارس، این شماره مثلث به ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شماره جدید (231) هفته نامه مثلث روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
به گزارش فارس، این شماره مثلث به صورت ویژه به شکل گیری حزب «ندا» پرداخته است. در این پرونده یک مصاحبه تفصیلی با صادق خرازی انجام شده است که او در این گفتگو ناگفته هایی از تشکیل ندا را مطرح کرده و البته واکنش تندی هم به منتقدان حزبش نشان داده است. در این پرونده سجاد سالک و حسن یونسی از اعضای اصلی تشکیلات ندا به بیان علل تشکیل این حزب جدید پرداخته اند . در همین پرونده، مثلث مصاحبه ای با محمد قوچانی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی و سردبیر هفته نامه صدا در نقد چرایی بوجود آمدن ندا انجام داده است. قوچانی از جمله اصلاح طلبانی است که مخالف تشکیل ندا است. مصطفی صادقی نیز در این پرونده در مقاله ای تحت عنوان «انقلاب نرم علیه ژنرال های اصلاح طلب» این مساله را بررسی کرده است که آیا ندا می تواند بدنه اجتماعی مشارکت را نمایندگی کند ؟مثلث در این شماره خود در پرونده دیگری آرایش سیاسی مجلس پس از استیضاح فرجی دانا را بررسی کرده و به این مساله پرداخته است که جبهه تشکیل فراکسیون اعتدال چه تاثیری بر معادلات درون پارلمانی خواهد داشت.
در همین پرونده فاز جدید سیاست ورزی جبهه پایداری در مجلس بررسی کرده است.
بخش بین الملل هفته نامه نیز این هفته در پرونده ای سیاست های واشنگتن در مقابل بنیاد گرایی را مرور کرده است . در پرونده دیگری نیز تحولات سیاسی ترکیه و نخست وزیری داود اوغلو مورد توجه قرار گرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها