امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 4
۲۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107370
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با تبریک پیروزی مقاومت غزه ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با تبریک پیروزی مقاومت غزه به رهبر معظم انقلاب و مقاومت و مردم غزه از قوای مسلح جمهوری اسلامی و سایر آزادگان جهان خواست تا مقاومت را تجهیز کنند.
متن پیام به شرح زیر است:

«باز هم وعده الهی در پیروزی خون بر شمشیر تحقق پیدا کرد. باز هم مقاومت ملت بزرگ و مسلمان فلسطین مظلوم درس ایثار و ایستادگی را به رخ نجس صهیونیسم و استکبار جهانی کشاند و بعد از جنگ‌های هشت، بیست و دو و سی و سه روزه لکه ننگ دیگری را در جنگ هفت هفته‌ای بر تارک این رژیم منفور و خون‌خوار و کودک‌کش به ثبت رساند.

امروز برادران‌مان در آن‌سوی امت واحده اسلامی با ایستادگی، شهامت و کمک سایر اضلاع جبهه مقاومت خصوصا ایران اسلامی و حزب الله لبنان و در میان بهت و حیرت رسانه‌های غربی و سکوت مرموزانه سازمان‌های به اصطلاح بشر دوستانه و در میان خیانت بزرگ کشورهای مرتجع عرب، برگ زرین دیگری را در کارنامه پرافتخار جبهه مقاومت به ثبت رساند.

ما نیز از این پیروزی بزرگ را به ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای مد ظله العالی و به جبهه مقاومت و ملت غیور فلسطین تبریک می‌گوییم.

ای برادران مسلمان! امروز شما همان درس ایستادگی و مقاومت را که معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، بزرگ معلم آن بود، به همه دولت‌های ذلیل اسلامی آموختید و دوباره آموختید که ایستادگی و مقاومت تنها راه مبارزه با زیاده خواهی‌های رژیم غاصب صهیونیست و حامی شیطانی‌اش آمریکای جنایتکار است.

امروز شما به حکام فاسد سعودی که با صهیونیست‌ها و آمریکا برای از بین بردن فلسطین هم قسم شده‌اند، درس عزت و انسانیت دادید «که اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید»

برادران و خواهران فلسطینی! امروز سوریه نیز همچون شما تاوان ایستادگی دربرابر زیاده‌خواهی مستکبران را می‌پردازد. اگر سعودی‌ها، قطری‌ها، ترکیه‌ای‌ها، صهیونیست‌ها، غربی‌ها و تکفیری‌ها از تمام توان خود برای براندازی دولت قانونی سوریه، و کشتار مردم مظلوم آن بهره می‌گیرند، علتی ندارد به‌جز حضور سوریه در جبهه مقاومت و دفاع از آزادگی ملت سوریه و زیر بار خفت خدمت به ظالمان نرفتن.

اما ای مردم بزرگ فلسطین؛ مبارزه هنوز پایان نیافته است! بر همگان واضح است که دیری نخواهد گذشت تا سگ هار صهیونیستی دوباره به ممالک اسلامی حمله‌ور خواهد شد. پس راه چاره چیست؟!  راه چاره تنها همانی است که مبدع روز قدس، حضرت امام خمینی(ره) به همه کشورها و دولت‌های اسلامی پیشنهاد کردند. اسرائیل، این غده سرطانی باید از صحنه روزگار محو شود و این اتفاق رخ نخواهد مگر از طریق تجهیز هرچه بیشتر غزه مظلوم، و کرانه غربی همچون غزه.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور، از قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران، و سایر دولت های آزاد جهان میخواهد تا با تمام توان به تجهیز غزه و کرانه غربی اهتمام ورزند، به امید آنکه انشاالله خاورمیانه ای جدید شکل بگیرد و آن «خاورمیانه عاری از صهیونیسم» باشد.

ما همچنین اعلام می‌کنیم معتقد به تعامل با تمام جهانیان، به استثنا آمریکای جنایتکار و اسرائیل خونخوار، و زنده نگهداشتن شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل»هستیم.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار