امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107371
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازده دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی باز هم برای احقاق حقوق خود در مقابل ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دوازده دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی باز هم برای احقاق حقوق خود در مقابل ساختمان ریاست جمهوری تجمع کردند.

بیست و پنجم مردادماه امسال و 14 روز گذشته هم دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی به همراه خانواده‌های خود در مقابل ریاست جمهوری تجمع کردند و خواهان رسیدگی به وضعیت خود بودند.

اما ظاهراً این افراد هنوز نتیجه‌ای از این اقدامات نگرفته‌اند و بازهم امروز هشتم شهریورماه در مقابل ساختمان ریاست جمهوری در تهران تجمع کرده‌اند.

آمنه راک، دانش‌آموز حادثه دیده شین‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; علت این حضور را عدم رسیدگی به وضعیت آن‌ها و عدم پاسخ‌دهی مسئولان اعلام کرد.

وی افزود: هزینه دیه، مستمری و حق بیکاری پدر و مادرانمان را پس از گذشت 2 سال از آن حادثه پرداخت نمی‌کنند و جوابی هم نمی‌دهند.

این دانش‌آموز حادثه دیده با بیان اینکه مستمری و حق بیکاری پدر و مادرانمان را نمی‌دهند، خاطرنشان کرد: از دیه حدود 400 میلیون تومانی، می‌گویند حدود 160 میلیون آن را پرداخت می‌کنند که نسبت به این موضوع اعتراض داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مابقی دانش‌آموزان حق و حقوق خود را دریافت کرده‌اند؟»، تصریح کرد: خیر، دوازده دانش‌آموزی که در آن حادثه آسیب دیدیم هم‌اکنون در مقابل ریاست جمهوری حضور داریم.

راک ادامه داد: در چند روز گذشته هم اینجا حضور پیدا کردیم که گفتند شما بروید جواب می‌دهیم که تاکنون هیچ پاسخی نداده‌اند.

وی در خصوص همکاری و پیگیری آموزش و پرورش در این خصوص، گفت: آموزش و پرورش هم جواب نمی‌دهد، هیچ کدام جواب نمی‌دهند.

به گزارش فارس، هیچ مبلغ و فعالیتی نمی‌تواند زیبایی این دختران دانش‌آموز را به آن‌ها بازگرداند، اما تکریم و توجه به درد آن‌ها می‌تواند مقداری از زخم‌های آنها را التیام بخشد که این موضوع بسیار مهم است و مسئولان امر باید به آن توجه کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها